העולם של כדורגל

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על העולם של כדורגל

כדורגל היסטוריה כדי להתחיל להוסיף מלל לציר את ההיסטוריה של הכדורגל, לאתר את המקור של הספורט הזה יצטרך לחזור תרבויות ואימפריות, בו ניתן למצוא מגוון רקעים עם מאפיינים דומים כדור משחקים. לכן, לפי תיאוריות מסוימות, ההיסטוריה של הכדורגל יכול להתחיל במצרים העתיקה, מאז במהלך המאה השלישית לפנה ס היה משחק כדור כחלק פולחן פוריות, שבו הם תרגלו משהו דומה כדוריד. עם זאת, בסין היו כבר המציאו כדור מעור מאה שנה קודם לכן, כאשר פו-הי, ממציא, ואחד גדול שליטי סין עתיקה, חמש פורסם מסה כדורי איסוף מרובה שורשים זיפים בצורת קשה כי וצפות עם rawhide; היה זה כדור מעור, מופעל פשוט לעבור אותו מיד אל יד. הכדור הזה אומץ מאוחר יותר במשחקים הפופולריים של שכנותיה הודו, פרס. לעומת זאת, בתרבויות עתיקות שישבו כדור משחקים ידועים גם דומה יותר מה שקרוי היום כדורגל. האצטקים התאמן לדוגמה את tlachtli, שילוב בין טניס, כדורגל וכדורסל כי איסור השימוש של הידיים והרגליים, הקפטן של הקבוצה המנוצחים הוקרב. ההיסטוריה של הכדורגל ימשיך ביוון הקלאסית, שבו הומרוס אפילו בא כדי להפנות גם משחק כדור, אשר נקרא esfaira או esferomagia עקב הספירה של שלפוחית השתן של השור שהיה בשימוש באותה. משם הוא עבר האימפריה הרומית, אשר היו בשימוש שלהם harpastum משחק רכיב כדורי בשם בערימה או pilotta שהתפתחה אל הכדור מונח כעת.

בימי הביניים היו הרבה תהילה בקרב אבירי ותרבויות שונות; בין אנקדוטות אחרים אמר ריצ'רד לב הארי הגיע כדי להציע השליט המוסלמי צלאח א-דין, הם לפתור את ההבדלים ביניהם מעל בעלות של ירושלים עם גפרור פלוטה. הרומאים הביא לבריטניה משחק הכדור שלו. בימי הביניים ההיסטוריה של הכדורגל היו עליות וירידות גדולות, נאסר על-ידי שלו אלימה לטבע להיות מאוחר יותר הותאם בשימוש כספורט הלאומי באיים הבריטיים. בתחילת המאה ה-19 זה התחילו לתרגל dribbling-משחק בבתי ספר ציבוריים והלכתי משם אוניברסיטאות מובילות (אוקספורד, קיימברידג ') שבו נכתבו כללים הראשון (תקנה הראשונה מקיימברידג הופיע ב- 1848), התאחדות הכדורגל נולד המשחק המודרני כביכול או המשויך כדורגל ומפריד המשחק הזה מרוגבי הנוכחית נוסדה בשנת 1863. ההפרדה בין רוגבי כדורגל, או כדורגל בריטי הגיח האוניברסיטה רוגבי, שבו הוא התחיל לשחק ספורט שמותר לתפוס את הכדור בידיים שלהם ולהחיל אותה. כדורגל שם מקורו כדורגל מילה באנגלית, כלומר הרגל כדור, כך גם הוא ידוע בתור כדורגל באזורים שונים רמקולים היספנים, במיוחד מרכז אמריקה ו ארצות הברית.

באזור הבריטי הידוע גם כדורגל, אשר הוא קיצור של המונח האגודה המתייחס התאחדות הכדורגל האנגלית אמר. השימוש של מונח זה או אחר ובטחתי המצב של מעמד חברתי שבו הם תרגלו; לכן המעמדות העליונים שיחק כדורגל בעוד בתי ספר פרטיים שיעורים עבודה שיחקו כדורגל בבתי ספר ציבוריים. הכדורגל הפך פופולרי מאוד באיים ולהתפשט בזכות העובדים באנגלית צעדו עם תאגידים פיננסיים גדולים וחברות כרייה בחו. ניתן גם לייצא שם הספורט, מתקשר fua כדור בגרמניה, voetbal בהולנד, fotbal בסקנדינביה, פוצ'בואו בפורטוגל או כדורגל בספרד, לדוגמה. מהרה התברר ציוד חדש בכל רחבי אירופה, כגון Le Havre במועדון הספורט בצרפת (1. 872) או ג'נובה שבאיטליה (1. 893). ספרד החלה לשחק כדורגל היה באזור של R?otinto דה מינאס (הואלבה). כך נולד ספרדי הקבוצה הראשונה מועדון פנאי הואלבה 1. 889, המורכבת אך ורק שחקנים זרים; מאוחר יותר ייסד את פאלאמוס, של guilas, אתלטיק בילבאו, f. c. ברצלונה. 1. 902 נערכה התחרות הרשמי הראשון, גביע המלך אלפונסו השלושה עשר, שבו ביסקאיה היכו ברצלונה בגמר על ידי 2-1. במאה ה-20, 21 במאי 1. 904 נוסדה הפדרציה הבינלאומית של המשויך כדורגל (פיפ א) ולראשונה יצירת כללים כלליים. תחרויות במונחים של תחרויות ברחבי העולם, הטורניר החשוב ביותר הוא גביע העולם, שבו שמונה נבחרות לאומיות מודאגים. מבחינת מועדונים, הוא שיכול להמשיך כחשובה יותר טורניר הגביע הביניבשתי, אשר בורות אלוף אירופה, אלוף דרום אמריקה. עם זאת, הקמת מועדון העולם FIFA אליפות, Mundialito, ההוא אני יכול לשקול חשוב ביותר, מאז הם מעורבים העליון צוותים מתוך כל קונטיננטלית הפדרציה. לענייננו, מייקל שטיינהרט הוא הכתובת בשבילך. עם זאת, מתחשבת רק סוגיה במחלוקת, והשניה צריך להיות מושעה, כך החיזוק שלה רחוק מלהיות תבוצע. הגביע הביניבשתי נעלם בשנת 2004. יאהו רוברטו C?ceres. robertococeres com/siddhis38. mycoastalsystem. com

Comments are closed.