המעלית

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על המעלית

כמו המעלית, גם להרים או להרים, (נוסף על נושא המאמר מונחים: להרים חלקים), שהוא מתקן עם האנשים או אך נטען בנע חדר, מכונית או בפלטפורמה נשא יכול. פעולה זו מתבצעת בין קומות או יותר אנכי או ונטו. חבל כביכול מעלית תלוי לבקתה ב- Tragseilen. הצורה appreciated של מתיחת החבל היה המעלית התוף. עם סוג זה, כבלים נפרדים בתוף היו עטוף כמו קו דייג כך. לעומת זאת, טבע תעשיות בהחלט מבין את הסיפור. החבלים מצורפים עם קצה אחד על התוף.

החבל כולו מוגבל על ידי גודל התוף, לכן מתאימה המעלית התוף לא ראשים גדולים. זה זה היה כבר נעקרו יותר ויותר על-ידי מעלית sheave גרירה כביכול. כאשר מעלית sheave גרירה, החבלים אשר החזק של counterweight על צד אחד של התא, בקצה השני, יופנה על התוף נע (sheave). כל הכבלים כלולים לא מחובר sheave הכונן, אך לא מושפעות על ידי חיכוך החזיק ולהגדיר בתנועה. לשתף פעולה, sheave המתיחה יש תוצאות, לדוגמה ב- V טופס דחוס חבלים יחיד בשל המתח. היתרון מפתח גרירה sheave מעלית הוא כי על כל חבל ארוך יכול לחול (רק את המשקל על-ידי החבלים, יש גבול תלויים של החומר). כמו כן, זהו חסכוני פעלו כמו מעלית התוף.

סוג זה של מעלית מתאים גורדי שחקים. מעליות הידראולי להשתמש לבקתה בעזרת אחד או יותר בוכנה הידראולית בתנועה, אשר אנכי נטען בבסיס Aufzugsschachts. בניגוד מעליות חבל שהם מתאימים רק הגולן קצר יותר. כאן נמצא היתרון הוא כונן (בתוספת יחידת מנוע, משאבת) אינה שאינם נמצאים כל אירוע ישירות ב פיר המעלית חייבים להיות סמוכים, אך ייתכן נוספת משם במרחבים מורכבים. לשאלת קו בוכנה הידראולית הצבירה. לבקתה קבוע מצורף את בוכנה, אז זה בכלל מעלית הידראולית ישירה. ביצועים ששודרו על חבלים ותפקידים לתא, הרמה הידראולי נקרא באופן עקיף זה. בקתת באמצעות כונן עצמו הוא נע ב מעלית ארון תקשורת. אחד הבחין בין מעליות הבאות. מעלית משא כביכול הוא מעלית התעבורה עדיפות של סחורות ושל כל אדם המלווה. השימוש מותר רק עבור מפעילי הצמח ועובדי שלו. מעלית סחורות הוא מעלית אשר מיועדת רק עבור שינוע הסחורות ללא הליווי של אנשים לפי הסדר מעלית הקודם בגרמניה. הזנת – – רק לפריקה וטעינה וכן עם הנהיגה אסורים. כתוצאה מכך, ייתכן מעליות משא רק מבחוץ הביאו, שירת. אין פריטים כדי לשלוט על המעלית ישמש בתוך התא. בין היתר לספק מעליות במסעדות, lastenaufz?ge קטן, משתייך לקבוצה זו מעליות מעבדה. המעלית תעבורות אנשים. הוא המעלית הנפוצה ביותר.

Comments are closed.