המכונית הישנה או מכונית במשפחה?

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על המכונית הישנה או מכונית במשפחה?

קמח כמו בחירה מול כל avtovladelcem בעתיד. לפעמים זה די קשה לבחור, כי עם כל הצדדים ואת החברים להוכיח מנקודת המבט שלהם:-כאן אין על השנים 7-קה (8-9, קה-קה וכו ') כבר לא סבון קלקולים, רק שמן לשנות, לשפוך. הבנזין. . היה לי אגן, אז גרתי בכל סוף שבוע מתחת לה, עכשיו קניתי מאזדה (פורד, טויוטה) ואת הצרות לא יודע- .

כן? למה לך בדרך כלל מכונה? כסף אינו שומר מספיק רזרבי חלקים, דלק, מיסים… . קדימה הליכה בשביל הבריאות שימושי! הבעלים של מכוניות זרות נתמך על האמינות של מכונות שלה, חוויות שליליות עם תעשיית הרכב המקומי. בעלי דאגה ולשים שהאחרות הרוסי לב תיקונים זולים, חלקי חילוף, פשטות עיצובים. אחרי הכל, zhiguli אפשר לתקן בכל מקום, אפילו בשטח, באמצעות כלים לא חכם.

כן, הצר, הכל תלוי הבעלים הקודמים, אתה יכול להרוס מתנה טובה על הדרכים שלנו מעל 30000 ק מ, ומישהו ניתן, על הקלאסי סעו ק מ 250000. הכל תלוי האיכות של נימוסים נהיגה וכבישים. לא שווה תשומת לב האוהדים של המכונות שלהם, הם כולם עשויים ממתכת, כפי שהוא מכונה, אינה נצחית. אנסה ביותר לחלוטין לעשות טבלה היתרונות והחסרונות של הצדדים: יתרונותיו (+) הישן פולקסווגן האידיאולוגיה אמינות זולות מחיר בהשוואה נוחות חדש מאחורי ההגה של מבחר גדול של מותגים, מודלים, ערכות. חסרונות (-) מכונות לעתים קרובות יש פושע ליד מכונת-חתול בשק, ייתכן אפילו בדיקה מומחה לא לחשוף פגמים נסתרים הישן והגוף מאבד עמידות נגד קורוזיה. זמן אספקה של חלקי חילוף, אין שום ערובה יתרונותיו (+) המקומי לא יקר התיקון החדש מתחת לחגורה ניתן לתקן בקלות של חלפים רוב האחריות אסירים מנועי מיושן (-), צריכת דלק גדול באיכות ירודה לבנות עיצוב מיושן אקולוגיה קטן. בעלות על המחשב המקומי מפתחת באופן מושלם ידע המטוס. לאחר כמה שנים תוכל לדעת לגבי הרכב התקן לא גרוע יותר מכונאיות. מכוניות משומשות כדאי לקנות דרך חבר יודע בדיוק מי, איך הלך. ככל שהמכונה הראשונה הכי טוב לקנות כל zhiguli הזקן, כי על הכביש TTD שונה לחלוטין מאשר את לימוד בנושא. פעולה זו תאפשר לך ללמוד לשמור מרחק, לעקוף מכוניות אחרות, לתקשר עם INSPECTORATE תנועה תוכנית השירות בטיחות NSS את המדינה, דברים שימושיים רבים אחרים.

Comments are closed.