המיקום במנועי החיפוש – איפה לא לשים קישורים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על המיקום במנועי החיפוש – איפה לא לשים קישורים

חפש את המיקום במנועי – איפה לא לקבל קישורים סדר העדיפויות יש אתר באינטרנט היא להרוויח כסף, אם אתה מרוויח כסף עם האתר שלך על בסיס יומי וזה מספיק כדי להיחשב קלט נוספים של כסף בבית, אפשר לומר שיש לך אתר אינטרנט מצליח. אבל לא כל מנהלי אתרים להצלחה זו כי יש להם זרם המבקרים מוגבל מאוד, המחסור מבקרים נובע בתורו למיקום רע של אתר האינטרנט שלך בצוואה. אבל אז באה השאלה של 65,000 דולר, כיצד לשפר את העמדה זה האתר שלי ולשפר בתורו ביקורים וכסף יוצר מפת האתר שלי. אנחנו הולכים לשים את זה פשוט, הם 2 דברים נלקחים אותם בחשבון לתת עדיפות לאתר חיפושים, אלו הן… תוכן וקישורים! תוכן: אם תוכן, אבל לא כל סוג של תוכן, כלומר זה חדש, רענן, מעודכן, ייחודי, כי תוכן זה קיים רק באתר האינטרנט שלך, בכל מקום. בעוד יותר לעיתים קרובות עדכון אתר האינטרנט שלך עם תוכן ייחודי ואיכותי, לעתים קרובות יותר יוצג לכם בראש החיפוש, ולכן יהיו יותר מבקרים. קישורים: כן, קישורים, אבל לא כל סוג של קישורים, כי לא כל הקישורים הם שוויון מובנה ולא ניכרות שווה זהה עבור, לא רק להשאיר קישורים בכל אתר תוכלו למצוא, אתה צריך להיות בטוח שזה יהיה קישור איכותי כי זה לא תאבד את הערך שלו לאורך זמן.

ישנם מעט מאוד אתרי אינטרנט שבו אתה יכול למצוא קישורים איכות, איכות, כלומר הבאות. * המכילה את האינדקס תווית בצע * אינם הדדיים כי אני נותן לו עכשיו לרשימת האתרים שבו הקישורים יש ערך כדי \"לקדם את אתר האינטרנט שלך\". 1 סימניות האתרים: כל NoIndexNoFollow תגיות, שיש איבוד זמן למצוא קישורים כאן. תגובה 2 בלוגים: יש תגיות IndexFollow אבל שום דבר לא מבטיח כי הבעלים שינתה תוויות ללא אינדקס NoFollow מתי שאתה רוצה. זה יש את הסיבה לקיומך, כאשר הוא מצליח יוצרת מספר רב של תגובות המשתמשים, כפי שכולנו יודעים על כל הערה יוצרת קישור לאתר האינטרנט של המחבר, בעת ביצוע הערות למספר גדול, אומר יותר מ-100 ביקורות, ליחסי ציבור של ממיס הבלוג או נעלם, מהסיבה הזאת, כי ברוב המכריע של הבלוגים התגית NoFollow בהערות כברירת מחדל. 3 להשתתף בפורומים: אותו דבר כמו במקרה הקודם, יום אחד מנהל האתר מחליט לשנות את התוויות איכות ללא אינדקס NoFollow ולקשר יאבדו. 4 אתרים חברתיים: כל יש ללא אינדקס NoFollow, פירוש הדבר כי אתרים אלו יש להתערות לא לקדם את אתר האינטרנט שלנו.

הופכים את זה ברור כי אני. אני מדבר על אופטימיזציה באמצעות קישורים באיכות לא לקחת ביקורים באתר שלך דרך אתרים אלה, כל האתרים האלה ניתן להפיק ביקורים ישירה אתר האינטרנט שלו, הבעיה היחידה היא כי אתה חייב להיות חבר עם המון פעילות כדי \"לסחוב\" את \"חבריו\" לאתר שלך ייקח לך הרבה זמן, מאמץ להצליחאין שום ערובה כי ביקורים אלה ימשיכו לזרום לאחר שתפסיק המשתתפות באתרים אלה (לדוגמה, בפורומים). על ידי איכות קישורים מערכת הפעלה אחרת בצד l לנצל את הביקורים באתר האינטרנט שלך במשך שנים רבות בזכות אופטימיזציה מושגת על ידי אותם וזה כמעט ללא מאמץ, רק קשה למקם את הקישור שלהם על המקום הנכון, האתר אלה איפה קישורים אלה תמיד יהיה מתויג אינדקס בצע. אני מקווה שיש מאמר קטן זה מוגש לך לך להנחות את מאמציהם ולהימנע אפשרי לעקוב אחרי \"אופטימיזציה\" את האתרים שלהם עם קישורים כי הם חסרי תועלת, במיוחד קישורים אל אתרי סימניות ואתרים חברתיים הם אובדן זמן. האתר שלנו מוקדש הבחירה ומחקר, סיווג של מוצרים עבור המיקום במנועי החיפוש,. המשתמשים שלנו להקפיץ בחופשיות על האיכות של כל אחד מהמוצרים האלה. אתם נהנים מאז אתה תדע את החוויה של לקוחות אחרים. לפני שאתה קונה את זה. בקרו באתר האינטרנט שלנו, לראות כיצד פועלת מערכת הדעת שלנו.

Comments are closed.