המבחן של גוף פסיבי בסאב-וואפר

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על המבחן של גוף פסיבי בסאב-וואפר

הראשון הנכון ביותר הוא הבחירה ורכישה של ראשי sabvufernoj של גודל הנדרש, חישוב עוקבות פבריקציה נוספת להאל שלה לבד או במרכז ההתקנה. לא תמיד רבה של צפת. בדרך זו הקשה ביותר, אבל התוצאה, באופן כללי טוב מאוד. השני ואת הדרך הקלה ביותר היא לרכוש סאב פעיל המארז מוכן includding עם הרמקול, המגבר. תוצאה של הוספת כזה סאב-וופר מערכת שמע לרכב שלך, עם נדיר יוצא מן הכלל, אלא בינוני ומתאים רק עבור מערכות תקציב מחלקה העיקרית. דרך שלישית-הפשרה. .

זה כי המקרה סאב כבר רכשת, המיוצרים על ידי היצרן. הדבר היחיד יהיה צורך בעתיד, אז זה לקנות מגבר כוח הגון, להתחבר זה סאב, ובכך ניתן לפתור את הבעיה. במבט ראשון, כל אלה שלוש אפשרויות שימושית ביותר ראשית, כי זו הדרך היחידה שאתה יכול להשיג הבאס הנכון ביותר, לוקח בחשבון את מאפייני הפנים של הרכב אקוסטי. האפשרות השנייה פועלת השקעות פיננסיות מזערי, כלומר, ללא ספק, יותר לא רלוונטי לבסוף, האפשרות השלישית. על המעלות והחסרונות שלו, נתאר בפירוט, כי חלקי הגוף הופכים גיבורים multitesta בסאב-וואפר היום. היתרון הראשון והעיקרי של אלה בסאב-וואפר היא כי הם מוכנים לפעולה, כמו שאומרים, של הלידה, ודובר כבר "ארוז" בתוך המארז.

אגב, האחרון אני חייב לומר. Multitest היום בעצמם דרך סמלית. הוא מציג בסאב-וואפר כמעט בכל סוגי עיצוב אקוסטי ידוע. כרגיל סגור, והם fazoinvertornye הספינה עם מארזים bandpass נדיר ונדיר עוד יותר-עם רדיאטור פאסיבי. כמו באופן כללי, לכולם יש טפסים, בדרגות, רלוונטי לכל סוג הגוף (סדאן, עגלה, האצ'בק), למרות חלק מהמשתתפים בקלות יכול להכיל כל מכונית. על אופן הבירור השייכים סוג מסוים של סאב של הגוף, שוב ושוב שהזכרנו, זוכר לזמן קצר את הנקודות העיקריות. אם הסאב-וופר מיועדת להתקנה במכונית, זה בדרך כלל הרמקול על הקיר לחיל, הנמצא בזווית של 70 מעלות כדי האופקי, המתאים אופייני עבור רוב מכשירי להטות גב מושב אחורי. במקרה זה, להפנות הסאב-וופר, מארז הוא קבוע כך הרמקול נראה בתוך החור להובלת ציוד סקי. אגב, אם fazoinvertornogo כתב, אז חשוב לזכור כי הנמל לא צריכה לנוח למשענת. כלי רכב עם סוגים אחרים של העיסוי (האצ'בק, עגלה) התוצאות הטובות ביותר תושג אם גלי קול הקרין סאב-וופר, שלח לכיוון הדלת, בתא המטען או למעלה. על בסיס זה, זה קל לקבוע מה גוף טופס מתאים היטב. אז, הסאב-וופר ממוקם בתא המטען, מחוברים. מה צפוי לקרות? לאלו אשר כבר מחשבה-בס, אנו להודיע: בכלל לא. אם המכונית לא להחזיק עבודה המתאימה על קישוט, vibrodempfirovaniju גוף פאנלים, קיימת סבירות גבוהה מאוד כי במקום בס אתה שומע 'משחק' כל לוחות פלסטיק, וכן מבני מתכת שונים. לכן, לפני באופן מוחלט מארז עם סאבוופר לרכב צריך להיות בזהירות לתא המטען vibrodempfirovat ומותח סמוכים של הסלון. עד כה, רק מוגבלים לשאלות כלליות בנוגע בסאב-וואפר גוף הספינה, עכשיו הגיע הזמן לדבר עוד במיוחד כדי לשקול את איכות הביצועים של מודל שכזה. . מיד, אני רוצה לציין כי ברוב המכריע של זה מעדיף להתפשר, במיוחד בהשוואה לאלו המציעים היום מתקינים מקצועיים רבים. לרוב, המארז עשויים דק מדי סאב MDF או chipboard, קירות פנימיים שלהם אינן חומר מעובד vibrodempfirujushhim, היבט חשוב של מפרידי חיזוק, הרוב המכריע של יצרנים נחשבים יוקרתיים שבידנו. בנוסף, יש לציין שלפעמים פנימי חיווט בין מסופים מסופי על הדינמיקה פרטנקירשן המבקרים: שלה פעמים חתך פחות מזה של החוטים שמשמש להעברת אותות לשליטה מרחוק. עם זאת, החסרונות של ביצועים להישאר מחוץ multitesta, כמעט כל שלה המשתתפים יצר רושם טוב בזמן האזנה.

Comments are closed.