הלבנה ביתית

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על הלבנה ביתית

הלבנת שיניים ביתית אסתטיקה היום באחת מערכות הנושא חוזרת בחיי כל אדם, כי אנחנו שייכים לתרבות בכיוון אחד דרך התרבות של התמונה, בקצב של זה, שמירה על תמונת נעים לגרום לנו להרגיש בנוח בסביבה החברתית חיונית ליציבות בהיבטים רבים, החל רגשית כדי הכלכלי. הפנים היא האות של אדם ואת החיוך ההבחנה המרוממות הוא מעל כולם, לכן היום הוא טיפול שיניים אסתטי נוסף המבוקש, תכופות בשנים האחרונות. טיפולי הלבנת שיניים ביתית הם מאוד פרקטי ופשוט לכל מי לא רוצה להשתתף תחושה המכון שיניים מתוסכל עם עובדה זו, יש כלי שבאמצעותו להשיג את הרצון של חיוך זוהר וללא כתמים. לפני שמתחילים עם המתכונים עבור הלבנת תוצרת בית להתחיל העקרונות הבסיסיים של התותבת לנקוט באמצעי הזהירות הדרושים הרגלי שלנו, המכס לגבי היגיינה כמו גם צריכת מזונות מזיקים שן אמייל. מושגי יסוד על צבע השיניים: קיימות תותבות אך אנחנו עושים כל כך כמו הלבנת במרפאות שיניים, לא מגיעים כדי גוון לבן או שנהב כמו הרבה ניסיון מאז באופן טבעי יש להם גוון צהבהב יותר.

זו היא יעד דנטין השן עצמה יש צליל זה, דנטין השן גס הרבה יותר יהיה יותר צהבהב. אמייל השן חסר גוון אינטנסיבי, הוא מעל הוא כמעט חסר צבע וטעם במקרים מסוימים. זה חיוני לכן כי תחילה להכיר סוג שנן את עצמנו, כלומר אם דנטין יש עדין או אינטנסיבי צבע על-ידי הטבע או בשל כתמי על ידי בליעה של מזון או כימיקלים אשר גרם לכך. הפונקציה של זגוגית השן היא להגן על פיסת ללבוש מתקדמת על-ידי חלוף הזמן ולהשתמש כמו גם צריכת מוצרי שיוף עודף. כמה יש עובי נוסף של האמייל להסתיר בקלות רבה יותר את הטון של דנטין, אך במקרים כאשר הוא אמייל בסדר גמור, לדוגמה לאחר התעללות או עודף של הלבנת שיניים ביתית או גימלאים. נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון הוא באופן טבעי מפהק שיש דנטין עבה יותר בשל תכונת אב קדמון זה צריך לציית לכן האפלים ביותר של כל שיניים תותבות.

כדי להפוך את הלבנה תוצרת בית, לנסות להיות רציונלי ולחכות לא זה השן להגיע את הצבע של שאר השיניים שלו. הלבנת שיניים ביתית: ראשית זה חיוני כדי להתחיל לנקוט זהירות מפני צריכה של מזונות מסוימים, כמה יגיעו חיפוש יותר מחק בהצלחה את מירוט ובנייר הבאים לקרב על חיוך מעולים. צריכת התווית עבור אנשים שרוצים תוצאות טובות בביתך טיפולי שיניים: קפה, אתה שחור, יין, משקאות קלים עקב שלו תכולה גבוהה של rile, סוכר (בעיקר הזנב), טבק, מזונות עם תכולה גבוהה של דיי וסוכר כמו סוכריות. באותו זמן תהיה הכרחית כדי להיות קבוע בהיגיינת הפה המלווה כדי לשמור על הצבע מושגת באמצעות הלבנת שיניים ביתית שלך: מברשת השיניים שלוש פעמים ביום היא חיונית, toothpastes שימוש שלא מכילים עודף מירוט ובנייר, כלומר כי אלה מומלץ על ידי רופאי שיניים הם ביסודו אם אלה המכונים הלבנה, השתמש תמיד לשימוש יומיומי של הליכי משנה או משי שיניים להעמיק היגיינה התותבת שלך. בבית הלבנת טיפולים: שניהם בית טיפול שיניים כמו רודוס אלה טיפולים מקצועיים המופעל על-ידי רופאי שיניים במשרדים שלהם לייצר מידה מסוימת של שחיקה, לכן לא התעללות שימוש זהה, כדי לשמור על לא רק לבן אם אין שיניים בנוסף, צעירים, חזק ובריא, ומכבדת את הכמות מומלצת חוזרים. * הלבנת שיניים הבית של פירות: על הצד עם הזיפים של שיניים שלך כדי להפיץ את הציפה של תות שדה או תות שדה (צמח herbacea של צבע אדום ורדרד עם מרקם מבחוץ). טיפול זה ניתן להשתמש פעם אחת 15 ימים לפחות. לא רצוי בכמות קטנה יותר של ימים, עבור סוג זה של הלבנת שיניים הבית הוא חיוני לאחר פעילות גופנית הוא להעביר את החוט או דנטלי כדי לוודא שאין זרעים של הפירות בין החניכיים והשיניים. * הלבנת שיניים הביתה עם מי חמצן: לא אחת המומלצות ביותר על ידי העובדה כי לא צריך להיות לבלוע את מי חמצן על ידי חומצה שהוא צורב, נקוט זהירות על זה. מה אתה צריך לקבל הוא חמצן בווליום 10, לא גבוה יותר מאשר זה לשמם. יבול רק אור צריך להיות כמה שניות אחרי וההברשה, לא צריך ניתן לשטיפה. לעשות את זה בכל 15 ימים לפחות. במהלך שלושת החודשים הראשונים, כבר בחודש הרביעי לבצע רק פעם אחת כל 30 יום. * בבית הלבנת עם סודה לשתיה ולימון: מבטיחה שחיקה גבוהה של אפייה סודה מעורבב עם הלימון עם הלבנת מורגש לאחר הראשון בביצוע, התוצאה היא מיידית, אך יש נקודת לזכור, זה בית חומצה-שוחקים מפחית את הגליון של האמייל לעזוב אותו חשוף יותר ורזה לאחר כל שימוש של טיפול זה שבו הוא עודד לשים כמות גדולה יותר של לימון במקום ביקרבונט, צריך טופס הדבקה מסוג מימית, התחזות דקות ספורות על השיניים, מברשת לא בעת צחצוח שחיקה שמתרחשת הוא האינטנסיבי ביותר, ובכך לייצר נקבוביות שזה לא טבעי התותבת, מותירים אותו נוטה יותר המעבר זה אותם או ריקבון. טיפול שיניים ביתית זה רצוי לבצע אותו בכל 3 חודשים בשל תוקפנות גבוהה על האמייל של השיניים. * בבית הלבנת עם מלח ולימון: במקרה זה מלח יש דרגת שחיקה דומה סודה לשתיה כך המועצה הוא בדיוק, מומלץ להציב כמה דקות גם ללא צחצוח השיניים בשל נקבוביות שהדבר עלול לגרום.

Comments are closed.