הכנסה באינטרנט: ניידות

Posted by admin in News | סגור לתגובות על הכנסה באינטרנט: ניידות

? ? זוהי שאלה שמבצעים אנשים רבים בימים אלה. ולא כמו! Apre?o האינטרנט יצרה תקווה למי במלכוד בעבודתך 9 עד 5 ולחפש אלטרנטיבה. עם האינטרנט אנו מגיעים מיליוני אנשים בחינם. אבל זה לא כמות הכסף ניתן לנצח זה עושה את זה כל כך נחשק. יש בהחלט הרבה דרכים הרבה יותר משתלם לעשות כסף מחוץ לאינטרנט. אם המטרה שלך היא להיות מיליונר, אני מאמין כי אתה יכול לעשות זאת בקלות באינטרנט. אבל אם אתה יכול להרוויח כסף טוב.

הנפוצים ביותר להיות מיליונר בדרך להיות איש עסקים, הרוב של מיליונרים העולם יצירת החברה שלו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע תעשיות. אבל בשביל זה אתה צריך לעבוד קשה, להתמודד עם לקוחות, הניירת, וכו '. לדעתי הוא מעט כסף אם אין שום חופש לבלות ולעשות מה רוצה. באמת שואף להיות אחד אלה מנהלים שעובדים כמו משוגעים 80 שעות בשבוע, הנחמה היחידה שלהם היא BMW שלה. כמובן, כאשר יש להם החג יכול ללכת בכל מקום שהם רוצים ולחיות כפי שהם רוצים, אבל לאורך כל השנה לשקר קצת לבלות קצת זמן עם המשפחות שלהם. אבל לא צריך להיות מיליונר לחיות חיים טובים, רובנו יכולים לחיות מאושרים וללא בנוחות סכומי כסף מופקעים. אין לי ספק כי הנכס הטוב ביותר שיש לנו זמן וניידות.

כדי preferirias, להפוך 50,000 ש"ח בחודש, אך צורך לעבוד כמו חמור לאורך השנה, 80 שעות בשבוע או לנצח $2000 אלא רק לעבוד שעתיים ביום, יש את החופש לעבוד על-פי שבו אתה רוצה. זהו אורח חיים שאינו אפשרי tenerpor הממוצע של intenet. אני כותב את זה בקנקון (cancun), מקסיקו, שקיעה נפלאה. המלון שבו אני אינו סופר מפואר, וגם כאולם אירועים הטוב ביותר, להיפך, אני חושב שזה די צנוע. אבל זה הרבה יותר טוב את העבודה על-פי המכס ואת הצורך להתמודד עם לקוחות, הבוסים, וכי כל. אפילו יותר טוב, בכל עת אני לקחת את המטען שלי (המורכב רק תרמיל) ולקחת טיסה לאיים Dodecanes חסד אל ריו דה Janerio, קורסיקה בצרפת, או בכל מקום. התנאי היחיד הוא גישה לאינטרנט. אם ברצונך לדעת כיצד ליהנות ניידות יש לך, לבקר באתר שלי: גם:

Comments are closed.