היום להתחיל חיים חדשים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על היום להתחיל חיים חדשים

כמו שהבטחתי לך, הבאתי לך הראשון של גווילי קלף של המוכר הגדול ביותר בעולם. הכנתי סיכום של הרלוונטי ביותר, אבל אם אתה אוהב לקרוא את התוכן המלא ניתן להוריד את הספר מ מקטע ההורדות בבלוג שלי. באותו אופן תוכלו למצוא את השמע אם אתה מעדיף להקשיב לזה. בעיקרו של דבר, את המגילה מכילה את הסוד של חוכמה, כי תפתח את העיניים, יאפשר לנו להבין את מגילות נוספות: גלול 1 היום כדי להתחיל חיים חדשים. היום אני נולד מחדש, מקום הלידה שלי הוא יקב שבו יש פירות עבור כל. כשל, כמו כאב, הוא זר לחיים שלי. אם בעבר שקיבלתי את זה. גם אני קיבלתי כאב, אני דוחה את זה עכשיו, אני מוכן לאמץ את החוכמה והעקרונות אגריל מהצללים להודות לי באור הנוצץ של עושר, מיקום ואושר.

כדי ליצור את עץ הזית, מלך כל העצים, זה לוקח 100 שנים. צמח בצל ישנה אחרי 9 שבועות. אם אני חייתי כמו צמח בצל, עכשיו יהיה הגדול ביותר עצי זית, ואכן המוכרים הגדולים. ו איך ואני יבצע? אני יתחיל את הטיול שלי מבלי להיות ממגבלות על ידי הידע מיותרים, כי פעולה או מדד שהצליחו היום יהיה בלתי אפשרי ולא מעשי מחר. רק את העקרונות לסבול ויש אלה, בגלל חוקי להוביל אותי לגדולה במילותיו של המגילות האלה. . אני אלמד יותר כדי למנוע את הכשל כדי להשיג הצלחה, כי מה ההצלחה אלא מצב נפשי, כי שני אנשים בקרב אלפי חוקרים יגדירו עם אותן מילים? אולם כשל מתואר תמיד באותו אופן.

הכשל הוא חוסר היכולת של האדם כדי להשיג את מטרותיהם בחיים, יותר כי הם. למעשה, ההבדל היחיד בין אלה שנכשלו ואלה אשר הצליחו ההבדל של ההרגלים שלהם. הרגלים טובים הם המפתח להצלחה. הרגלים רעים הדלת פתוחה לכישלון, הם בטח תלמים ההרוס וחדשים שהוכנו עבור זרעים טובים. בדרך אז כי הראשון חוק לציית, שבאה לפני כל האחרים הוא הדברים הבאים: הרגלי טוב יהיה אני מגבש, ואני העבדים של ההרגלים האלה. ו איך אשא את המשימה הקשה הזאת? אני אעשה אז על-ידי המגילות האלה, כי כל אחד מכיל עיקרון זה לפנות את החיים שלי רעה הרגל ולהחליף אותו עם אחד לסגור להצלחה.

Comments are closed.