החיים שלנו עם מכונות

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על החיים שלנו עם מכונות

טכניקה. בעולם של היום זה הפך מניות ניתן לחלוקה של המציאות שלנו. כעת אנו רואים אותו על פני תקופה ארוכה. מכונות מתבצעת תמיד משודרג ולא מפותחת, הופך להיות מודרני יותר וגם יותר יותר טוב לאנשים. שינוי בעצמך, מכונות לשנות אנשים שמשתנה ללא הרף את כל החיים כדי לשפר את איכות הסביבה, נותן לנו יותר זמן פנוי יותר גורם הרכב התזונה לנו בריא ויפה יותר. . בעיתון כתוב ש רב שמואל אליהו הוא זה שבקיא בנושא.

היי, ברוך. אנחנו כועסים, הבא אותם, אנו חושבים לנצח עליהם. אנחנו לא תוכל עוד לספק לעצמם את המציאות ללא מכונות. הם משפרים את התוכן של החיים שלנו, גורם לנו באמת הכרחי שירותי. הם מתייחסים אלינו יפה עם בנו, ברזל, otstiryvajut עבורנו, להזיז אותנו ממקום למקום כדי למקם (לפעמים אפילו ללא עיכובים). עכשיו יש לנו דרך להפחית את העלות של זמן וכסף מהטכנולוגיה המשתתפים. עכשיו אנשים יכולים לבלות את הזמן הפנוי שלך עם חברים, חברות, משפחה, תחביבים.

אבל כל כך עצוב זה כמו אנשים נוטים מכונות 'כואב'. למרות זאת הוא לנדירה יותר איתנו, זה עדיין קורה והנה באה העזרה להפוך אנושי מכונות 'חברים'. אכפת לנו אותם, נוכל לתקן אותם, לספק פרטים על השירות. אנחנו עושים הכל כדי להביא אותם למצב נורמאלי, עושה מאמץ רב יותר ככל האפשר. אנו להגן עליהם באותה מידה כמו שלה . הם מוגנים אותנו כיום, ארגונים רבים בעולם, המציע את שירותיו בתחום של תיקון רכבים וציוד. אנשים אוהבים מכוניות גם כל הזמן עושים דרכים מתוחכמים יותר מאי פעם לספק את הסיוע הדרוש. הם עושים במגוון עסקאות עם מכונות זה תמיד נראה לא מציאותי, בלתי ניתן להשגה. ניקח לדוגמה, כזה שירות תיקון של פיר קרדן פיריםהמדחף. דרייבשאפט הוא אחד הראשי חלקים של המכונה, אשר אינו אפשרי ללא תנועה שלה. המכונה הופך משותק ללא רכיב חיוני זה, ופירוש כל פעולה עם תיקון עדיפות זו, איזון דרייב-שאפט, החלפת מפרקים, הארכה, קיצור של קרדן פיריםהמדחף-מאוד חשוב. וכתוצאה מכך לגרום לכל זה יש אנשים בתחומם, בהם אנו מעונינים מכונות כאלה. כל זה יכול להיעשות הגיעו למסקנה כי המציאות שלנו חשוב לא רק רופאים, מורים, אך גם מכניקת המוסמכת, מהנדסים, fitters. אז עבור מספר גדול של מכונות שנים ואנשים הולכים יד ביד, ביצוע תנאים טובים יותר אחד את השני המציאות.

Comments are closed.