החיים היא קומדיה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על החיים היא קומדיה

החיים הם שחיים קומדיה היא קומדיה, שבה מתנהג כל העבודה בלי desganos, אבל הרבה מאוד מה לעשות בנוגע המדוקדק להרגיש לומר עבור איזה חיים מגישה לסבול איכשהו, כן, לסבול, כי הוא סובל כאשר כואב לנו, גם אהבה זה כואב. הוא סובל כאשר הוא אוהב, כל דבר בחיים זה הוא נצחי, הרבה פחות מה שאתה אוהב. סובל כאשר הלמידה, שוב תעשה, ויותר אבד, סובל כאשר יש לך, יותר גרוע מי שחי אותו. אם אנחנו מדברים על אהבה רכושנית, אנחנו מחכים עם אויבים, עם אנשים שאומרים לאהוב אותנו, אבל מאוד בדרך משלו, ולא לסטות לנו על המרפק. העניים מי חולם כי רק לראות מה לא אחרים אידיוטים לשבת מחכה נס, זה נס.

מי בצורה אפלטונית יודעים ההנאה הארוטי הנחמה של הנפש בהדרגה לקבל כמה פלאש עבורם, חושני. טעון שיפור, נשקפת להם לחכות בסבלנות רבה אינסופי שהורגת בדרך כלל במצפוננו. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל לאו שכטר. שחקנים אחרים, לתרגל את החיים ארוטי הוא צבעוני יותר, והוא במרחק החושני הם משלבים עד ומה אסור. החיים היא קומדיה מלא של תשוקות, אשר כשחקנים עבדנו כמה, ומצד שני, לעורר אשליות ואחרים אשר יותר, אנו ללכת ולהרוג אותם. חיים לוי Akinin שמואל הוא חיים קומדיה קומדיה, שבה מתנהג כל העבודה בלי desganos, אבל הרבה מאוד מה לעשות בנוגע המדוקדק להרגיש לומר עבור איזה חיים מגישה לסבול איכשהו, כן, לסבול, כי הוא סובל כאשר כואב לנו, גם אהבה זה כואב. הוא סובל כאשר הוא אוהב, כל דבר בחיים זה הוא נצחי, הרבה פחות מה שאתה אוהב.

סובל כאשר הלמידה, שוב תעשה, ויותר אבד, סובל כאשר יש לך, יותר גרוע מי שחי אותו. אם אנחנו מדברים על אהבה רכושנית, אנחנו מחכים עם אויבים, עם אנשים שאומרים לאהוב אותנו, אבל מאוד בדרך משלו, ולא לסטות לנו על המרפק. העניים מי חולם כי רק לראות מה לא אחרים אידיוטים לשבת מחכה נס, זה נס. מי בצורה אפלטונית יודעים ההנאה הארוטי הנחמה של הנפש בהדרגה לקבל חלק הבזק עבורם, חושני. טעון שיפור, נשקפת להם לחכות בסבלנות רבה אינסופי שהורגת בדרך כלל במצפוננו. שחקנים אחרים, לתרגל את החיים ארוטי הוא צבעוני יותר ולשלב בתוך החושני עד האסור. החיים היא קומדיה מלא של תשוקות, אשר כשחקנים עבדנו כמה, ומצד שני, לעורר אשליות ואחרים אשר יותר, אנו ללכת ולהרוג אותם. סמואל Akinin לוי

Comments are closed.