החיים, הזמן, את העתיד. תצוגה של האמן.

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על החיים, הזמן, את העתיד. תצוגה של האמן.

החיים היא דבר מעניין. כל אדם תופס את זה בצורה שונה, האמן משקף את המציאות שמסביב בכתביהם על פי דעותיו. בתחילה, כל חדש, neizvedanno ותוהה אם הקשת או שקיעה, מנגינה חדשה או מילה לא ידוע. לאורך זמן, החידוש אבודה ומגיע להבנה של העולם שמסביב והתקנים שלה. בילדותה, הזמן עובר לאט לאט, וזה נראה זה תמיד יהיה אותו הילד, ו עולם המבוגרים-משהו מרוחק ולא מוכר.

ההבדל בשנה אחת הוא לא מכשול וינסנט. Longlasting קדימה-וחיים אינסופי, רק אנשים טובים איפה איפה אין שקרים ובגידה, ואם משהו רע יקרה, אז, כמו אגדה, תמיד יהיה סוף שמח. הגיע הזמן. עם הגיל, התפיסה של העולם, הזמן. זמן הוא שמשהו בלי סוף מותח, ואז פתאום לב חיכית כל כך הרבה זמן הוא זמן מאחורינו. ימים, שבועות, חודשים, שנים, קיץ, סתיו, חורף, אביב. הכל.

זה היה בעבר, זה ידוע, באופן עקבי, אלא גם העתיד ויש מראש כמו בעבר, לא משנה כמה מוזר שזה יישמע. ההבדל היחיד הוא כי העתיד שניסינו רק כדי לחזות, אבל זה כמו העבר, הוא לא יכול לשנות הרבה פחות, למרות כל המאמצים שלנו. זה בטח מה קורה. כשאתה מסתכל וורן, נראה מלא של תוהו ובוהו, אבל למעשה, הכל בכפוף לחוקים נוקשים כל נמלים אתם אמורים להיות, עושים מה שצריך. כל זה הוא ישים באופן מלא לאנשים בקהילה, לכל אדם בנפרד. בחיים הכל טבעי-לבנים נופל על הראש שלי. זה היה אז, ולמי חייב ליפול העתיד נשאר גם מסקנה כמו בעבר. אנחנו רק חושבים שיש לנו חופש בחירה, אבל זו אשליה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון. חיפוש של תחושת האדם החיים הוא תרגיל עקר, כולם חושבים עצמם כלומר, לפי שלה חינוך תרבות ופנאי, אסתטי ומוסריות עקרונות. כל אירוע, זה החיים שלך הוא רק אירוע. החיים הם רק חיים. אנשים אני צריך להשתמש כולכם נראים מזוויות שונות; טוב-רע, לא מוסרי אינה מבחינה אתית, האנושות לא בצורה הומאנית. איך הוא מסתכל על הדברים, השפעות התרבות ההיסטורית של החברה שבה הוא חי, השכלה וניסיון, כמובן. זה בן אדם אחד היא נורמלית ומקובלת, אחרת אולי לא להילקח השורש. אז התשוקה תזונתיים של שבט קניבלים-מן הציוויליזציה האנושית, מודרני רגיל, בנוסף אימת כל רגשות אחרים כי לא יכול. אנשים לא יכול להיות אותן הדעות. סיפור על אחד והוא זהה, שני אנשים יכול להיות לגמרי ההפך. כל אחד מגן על השקפתו האמונה כי רק הוא צודק. לכל אחד יש את האמת שלו. תלויה במידה רבה השקפת חיים, ואת הדבר זה, בין אם זה רע או טוב, טוב או רע, זו תורה שלמה קוהרנטי, והיה בלי אף אחד אחר. לא נופל-את לא יכולה לטפס. כדי לעלות אל הסתיו הראשון. בלי השקר לא יהיה האמת, ללא הפרדה לא היו פגישות, והיה זה אך ללא הפסדים. וללא הפשע היינו לא יודעים זה כזה עונש. קיומו של הרע הוא הכרחי, בלתי נמנע, גם כן. . מוות. בשלב מוקדם בחיים המוות נראה משהו לא אמיתי, אבל בסופו של דבר אתה תתרגל מהבלתי נמנע, אבל, לקבל אם זה אפשרי. בעקבות פשוטה מבחינה לוגית, נראה כי מי נולד, וככל ימותו. לחשוב שלך חברים בכירים, משפחה, הורים, לעזוב מוקדם יותר, אתה יכול להתרגל, למרות שזה מפחיד, אבל עדיין יותר ויותר nespravedlivej הופך להיות מות תחת לך, במיוחד את הילדים שלך. החיים. כאשר לפתע פתאום אתה מבין שהיית שם, איפה בדרך כלל אינם מוחזרים, לא יכלו לחזור, אז את דעתכם על כל מה שמסביב שינויים בספריית הבסיס. זה נראה לי ארומטיים הראשי-לא אבל קטן וחסר חשיבות לכאורה, התברר מה אנחנו צריכים לחיות. מדרגות לגן עדן. לכל אחד יש את שלו עצמו. שלב מישהו אחד, ומישהו בא הולך ואת אינה גלויה לבסוף, והשני הוא ביקר ב- הבמה-זה האחרון התברר שזה נחוץ לחזור כדי להתחיל לעליה חדשה

Comments are closed.