החוק של רטט: אתה אי פעם תהית מאת מה Ommmmm?

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על החוק של רטט: אתה אי פעם תהית מאת מה Ommmmm?

החוק של רטט הוא אחד החוקים הכי יפה ומעניין, המפקחים על היקום שלנו. היא מבוססת על המשפט הבא: שום דבר עדיין, הכול רוטט. עיקרון זה מלמד האמת שכל זה בתנועה מתמדת, כי שום דבר לא נשאר סטטי; הצהרות הן מאושרות על ידי המדע המודרני. עיקרון הרמטי זה היה גורם שפורסמו לפני כמה אלפי שנים על ידי המאסטרים של מצרים העתיקה. מסביר את אותם ביטויים שונים של החומר, של הנפש, של הכוח, אפילו של הרוח (כי הם לא שונים עוד דבר מעלות רטט).

מאז הכל עד הנושא נמוכה הן רטט. זה איך הרטט של רוח הוא עוצמה אינסופית, כך זה יכול להיחשב להיות במנוחה מוחלטת. בקצה השני של הסקאלה, ישנן צורות של החומר כאשר זה גם נראה להיות במנוחה. ומכאן הקלישאה שאומר: הקיצוניויות לגעת. עוד מידע על אבי קושניר ניתן למצוא באינטרנט. מ מייזנר דרך אלקטרון, אטום, מולקולה אסטרו, היקומים, כולם ממוקמים ברטט תמידי. משם הבנה מדויקת של עיקרון זה מאפשר לתלמיד לשלוט משלהם ויברציות נפשיות.

מורים להשתמש בעיקרון זה לכבוש את תופעות טבעיות. מי מבינים את העיקרון של רטט, הגיעה את השרביט של כוח. לכל אדם או דבר יש עכברוש רוטטת מסוים שלה. בתחום הרוחני, הרטט יתגשם ב זיגזג. כל החומר, ציות לחוק של רטט, מפעילה שתי תנועות רוטרי: אחד, שבו מסתובב על עצמו אותו: למשוך כל לכיוון המרכז שלו (כוח צנטריפטלי) אחר, שבו שבור סביב משהו מקרין לכיוון החוצה, משם הוא מרכז שלך (כוח צנטריפוגלי). אנו, על פי חוק של רטט, מושכים מישהו או משהו לנו ו ולכן אנו משתמשים במודע או שלא במודע אנרגיה הנקראת מגנטיות; אנחנו מגנט, אנחנו מחזיקים אותנו, מרכז שלנו, ויברציות. באותו הזמן, ועל ידי החוק זהה של רטט, גם להקרין מ אותנו. אשר משתמש רק את הרטט צנטריפטלי ואת כל שואפת למשוך כלפי, כלפי המרכז שלו, הוא אנוכי ויש לו עכבר רוטט נמוך, היא נייחת מרכז זה לא מתפתחים, כי האבולוציה תמיד הוא נרדף של שירות. במקום זאת, אשר משתמשת החוק של רטט צנטריפוגלי, טופס vale לספר, זה מקרין משהו כלפי בחוץ (מספק שירות), הליכות, ההתקדמות בנתיב הרוחני. עלינו להשתמש שתי התנועות, כמו גם כוכבי הלכת לעשות, נתחיל מיקוד תשומת הלב שלנו עלינו, טיפוח, מייפה, מזין את הגוף הפיזי, הרגשי, המנטלי שלנו. המטפיזי צריך polarize הסביבה, תמיד לוקח את דעתו למצב חיובי. הוא חשב חיובי רוטט בתדר גבוה, הצבעים שלהם ברור, בהיר, זוהר. מצד שני, חשיבה שלילית, רוטט לאט, צבעיה הם אטומים. שב מלמד כי התנועה רטט של אור, חום, מגנטיות, לכידות, הוא עקרון המשיכה מולקולרית, אנו בדרך כלל קוראים אהבה. את מצבי רוח רטט ולהפעיל צלילים וצבעים למרחב. כל מצבים נפשיים נזרקים החוצה מן הגוף ברא אותם, פוגעים גופים קשורים גם התנודות הנפלטים על ידי כלי נגינה ו, לכן, ויברציות אלו משפיעות מחשבות אחרות, לטוב או לרע. מצד שני, האחווה נדיב של מחשבות, רעיונות בנוגע דיוס, המאסטרים של החוכמה, להוביל אותנו ויברציות של רמה גבוהה, יש את הכוח כדי להגדילו מלשלוף כל רטט שלילי, יכול לרפא מחלות, לפתור בעיות, וכו '. חוש המוח הנשמה, מבוסס על מה שנקרא אישיות בקרב אנשי עסקים ותיירים כאחד. כל מי רוכש דמות רוטטת, והוא תמיד פועל תחת המשוואה. רטט, המכונה הרגש האסתטי, היא אחת הדרכים הנפוצות ביותר שדרכו אדם יכול לעבור ממצב שלילי של תודעה חיובית אחרת. זה קורה להיות בקשר עם היופי, בכל צורותיה: נוף יפה, ציור, שיר, תמונה יפה של אמא ובנה כבר אנחנו יודעים את העיקרון של רטט, אנחנו עכשיו צריכים להחיל את זה תמיד יש רטט גבוה ומחשבות בנחמדות והיפה. . ג'וני, מהקבוצה של המאמן דייגו מ כצמן

Comments are closed.