ההדרכה לצווארונים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על ההדרכה לצווארונים

הקולרים הדרכה הן אמצעי יעיל עבור ההכשרה של הכלב שלך, ללמד התנהגות טובה וצייתנות. יש צורך לקחת את הכלב לשימוש נפוץ צווארון; לא קולר אימונים; שני חודשי של החיים, זה אחד הדברים שאסור לפספס לחנך גם את הכלב שלך. אל תבצע טעות ששמנו את הקולר רק כאשר אתה הולך לטייל, או כאשר אתה רוצה לקשור את זה כעונש. הקולר חייב להשאר לצמיתות התיישבו. שלושה סוגים עיקריים של אימון קולרים, ישנם כלבים, כל אחד אמור לשמש כראוי כדי להשיג את התוצאות הרצויות בלי לעשות נזק לכלב שלך.

ואוחז צווארונים כאלה עשויה להיות נפוץ יותר, שרשרת של חנק נועד לאפשר את המאמן לסגור במהירות ואז שחרר, שחרר את הקולר סביב הצוואר של הכלב. כלבים לומדים לא לחזור על התנהגות כאשר הם מרגישים את זה. שים עליהם קולר פגע הצוואר שלו. ההשלכות של לא באמצעות קולר הזזה טוב עלולות להיות הרסניות. צמיגים לא קשה מדי, פשוט מספיק כדי להפוך את הכלב שלך להרגיש את זה ומגיבים מפריע התנהגות בלתי רצויה.

בנוסף, אתה לא צריך להמשיך את משיכת לתקופה ממושכת. קולר של קוצים בדומה של חנק, יש שיניים על החלק הפנימי של הצווארון. במקרה הזה אני חושב ש ישראל בכר צודק במה בהוא אומר. כאשר שיניים למשוך רך ניקב על הצוואר של הכלב. שלא כמו שרשרת של חנק; קולר דוקרנים החינמי מגבלה כשאתה הולך סביב הצוואר של הכלב. בעלי רבים מודאגים שרשראות סיכות בשל הרושם כי השיניים נפגע הצוואר של הכלב, אבל אסטו לא יקרה מאז השיניים לי גזוז והניקוד שלהם, זה בלתי אפשרי כי הם מנקבים את עור הצוואר של החיה, לייצר רק תחושה לא נעימה המעודד את הכלב להפסיק התנהגות הוא מבצע. קולר אלקטרוני e-צווארון דומה קולר של כלב נפוץ, אבל מצויד עם מערכת חשמל יכול לתת electrica להוריד קטן גורם כלב מטרד. השימוש בהתקן זה שליטה מרחוק, מאפשר לממונה על לאמן את הכלב יכול לתת מסדר המרחק של החיה כאשר ההתנהגות דורש תיקון. קולר אלקטרוני היא הדרך האידיאלית כדי לאמן את הכלב שלך. את הרצועה. ויאבדו התייחסותכם באופן מיידי, לכלב שלך aprendea במהירות, מבלי להשתלט בכוח על בעלי חיים. באופן כללי, צווארון קולר Halti Halti המומלצים עבור כלבים כל העוצמה, או מי שלא הגיבו טוב משרשראות אחרות Adiestramiento.Es כלי מאוד שימושי ויעיל. מבצע כאשר הכלב מושך, מאז השרירים שבו actuates הנקודה החזקה החגורה הוא הצוואר, משיכה מייצרת את ראשו קרוב אלינו, שאר הגוף נפרד. יש גם את הדינמיות אור של סגירת ברצועות של הפה, וכתוצאה מכך כי תקשורת קטנים יש פלוס-מינוס על הפעולה של משיכה מושך…-לא. תנועה זו מן התחושות של תרומת ב חנק, גם נפתח ונסגר, זה עוזר מיזוג מהיר. יתרונות. אחד היתרונות הגדולים ביותר הוא שזה הרבה קל יותר לקבל תשומת לב של הכלב איתם, בנוסף לעבודה לא בכוח פיזי. העובדה כי הכלב לא יכול למשוך חשוב, בעיקר משום שכשאתה מושך, הראש שלך מופעל לכיוון שלנו. לכן, קל מאוד ללכוד את תשומת ליבם. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את ישראל בכר. בכל המקרים, חשוב להשתמש את הקולרים אימונים רק במהלך אימונים, תוך תשומת לב מיוחדת ניתנת לך. עזוב בהכשרה עגול. כאשר אתה לא עובד עם הכלב שלך יכול להוביל לתאונות קשות. בכל פעם אתה לסיים את האימון, מסיר ההכשרה של קולר הצוואר של הכלב שלך ולהחליף אותו עם השרשרת נפוצות. עכשיו הדבר הכי חשוב הוא הדרך הנכונה של מסתובבת ברחוב עם הכלב שלך אז אל תלכי על ידי משיכת הרצועה באופן קבוע, על-ידי גרירת כל מי זמין להוציא אותה להליכה או לאמן אותו. אם אתה רוצה לדעת את הטכניקה הנכונה והסודות הראשי זה הכלב שלך ללמוד ללכת ללא משיכת הרצועה… ארון Jos? וטרינרי רפואי פראנה אנטרה ריוס, ארגנטינה.

Comments are closed.