הדור החדש של כלבים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על הדור החדש של כלבים

בעידוד, האחרונות חדשות הקשורות כלבים לתקוף אנשים, לקח כמו הנושא של הניוזלטר, הגורמים השונים של הכלבים תוקפנות כלפי בני אדם.האירועים הטרגית של הכלבים תוקפנות כלפי ילדים ומבוגרים, לגרום לנו לתת התחושה של זה התפתחה העשורים האחרונים דור חדש של pet עם מאפיינים אגרסיביים, ללא קשר הגזע שאליו הם שייכים. E n איפה יכולה להיות מקור התוקפנות של חיות המחמד שלנו? אם אנחנו חיים עם האויב? E n ברוב המקרים יש התייעץ, הבעיה ניכרים מקור והיא הדרך שבה בעלי קצת להתמודד עם חיות המחמד שלהם.כיום, אנשים רבים יש נטייה חזקה לפנק את כלביהם יותר מדי, נופל לתוך הטעות להפכם במידה כזו של שלילת חיים באמת הכלביים. אם הפינוק מופרז, היתר-הייצוג קיצוני בניהול של חיות המחמד שלנו, אנו מוסיפים את חוסר סמכות, העדר כללים ואז התוצאה הבטוחה ביותר הוא כלב עם בעיות מרובות של שגרו בבית, היותו של התוקפנות השכיח ביותר.זה בשלב זה כי אנחנו חייבים לקחת לתוך חשבון כללי מושגים חשיבות רבה, אשר חלים על כל הכלבים ללא קשר לגזע, הקמע שלנו כבעלים.בהקשר זה, ד ר ברוס פוגל כותב בספרו 101 שאלות אשר את הכלב שלך. אם לדבר PUDIESE: איך עדר כי הם כלבים בעלי חיים מרגישים טוב יותר לדעת איזה מקום תופסים בהירארכיה של העדר. למרות יחסי מין, גזע בגודלם גורמים משמעותיים, כל כלב יש פוטנציאל מספיק כדי להפוך הראש של הלהקה.! עמ' 18 כלבים אתה יכול לשלוט אנשים שזה מותרת, לפעמים המצב הזה נמשך לכל החיים.

יש אנשים תלויים רגשית את הכלבים שלהם, מה שהופך אותם טרף קל של רוחן. אחרים פשוט לא מבין ההתנהגות של כלבים, ועד שהם יכירו שנעשית ג'לטין טהור בטפריו. לה גווארדיה זה הכי קל לשלוט. מסיבות אישיות, אשר הם שפתרון אחד מהשני, האנשים האלה להפוך השקעה רגשית גדולה יותר שלהם בכלבים שלהם. בתמורה, לאפשר ידידיהם הכלבים להיות נכון מנהיגי מנדא: מסכים זה דורשים מזון, אשר הם חיבור סלקטיבי זה, כדי לבחור מתי, היכן ועם מי לישון ולמנוע כל צורה של האסלה לא רצויה. PAG.50 הם הרבה דברים. שאנחנו יכולים.

לעשות בתור בעלים, כדי לשנות את אופן הפעולה של הכלבים שלנו, או עדיף לעצב את זה כדי הנוחות שלנו, מהרגע הראשון עם זה הגור שלנו מגיע בפעם הראשונה. להלן תמצאו רשימה של המלצות כדי ליישם את היומי בשידור חי עם החברים הכי טובים שלנו, שיכול לעזור למנוע התנהגות תוקפנית כלפי שאר חברי העדר האנושי. להגביל את הטריטוריה של הכלב שלך, אל תאפשר לך גישה לחדרים ופחות על מיטות או רהיטים, אלה צריכים להיות מקומות שמורים עבור ראשי העדר. בדוק את האוכל שלך, להימנע מלאכול שוה עם חיית המחמד שלך או אחריו. לא תומך, וגם לא נכנעת כל דרישה של מזון. עוד מידע על ישראל בכר ניתן למצוא באינטרנט. לאמן את הכלב שלך בצייתנות בסיסי, וללמוד כיצד להתמודד עם זה. אתה שולט את הקשר הרגשי עם הכלב שלך. כלומר אתה לפנק אותו ואת ללטף כאשר אתה רוצה, לא כאשר הוא מבקש זאת. לספק אהבה ולדאוג לכלב שלך, אבל תמיד ואיזונם עם סמכות, כבוד וכללים. לעולם לא אשכח את חיות המחמד שלהם, בעיקר כלבים, בכל פעם כבעלים, מתכוונים להפכם, להפוך אותם מה הם לא, כל מה אנחנו מקבלים. לערער את יציבותה מדיום לשלומך רגשית. לבסוף, היחידים לסבול את ההשלכות של בכדור שלנו הם הכלבים האהוב שלנו. רוב הכלבים לפני נושך אדם, פולטים אותות לפני התוקפנות, אשר מתעלמת על ידי בני אדם! מאמן מקצועי אלווארו E אוסוריו G ויועצת התנהגות כלבים. קאלי-קולומביה.

Comments are closed.