האם הם משנים את הגיל ואת הפיזי בעת בחירת בן או בת זוג?

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על האם הם משנים את הגיל ואת הפיזי בעת בחירת בן או בת זוג?

לפי מחקר על הספרדית יחיד שנעשו על ידי פורטל האינטרנט המוקדש לחפש שותף, הנשים הכריז מעדיפים אותם גברים בוגרים, בעוד גברים אותם אמר לחפש נשים צעיר יותר. ללא קשר לגיל, הפיזי בעת בחירת בני הזוג, כדי להגדיל את העם, מי חושב שהאהבה זאת, עניין של ערכים, אינטרסים ולא דמיון דורי או אטרקציות פיזיים. עוד מידע על חברת טבע ניתן למצוא באינטרנט. . הבום של הבוטוקס ושל במישור הקליני של האסתטי, מול את הצטברות של אותם אנשים חדרי כושר, מתעוררות שאלות מסוימות. מה את מחפשת? הוא שייך בריאות אישי או להגיע יש הגוף כזה, אובייקט של תשוקה מהם אחרים? או פשוט להילחם חלוף הזמן? האם הם משנה פיזיקאי וגיל במערכת יחסים? לפני הפגישה הבאה עם מישהו, רבים אשר פנה תקווה פורטל היכרויות אחר לצייר אותם בגיל שלו והן הגופנית, משהו זה הולך מעבר, מעבר למישור הרגשי. דרך ההודעות הראשונות, המשתמשים יכולים להחליף רשמים, חלומות, מחשבות, מעט, ליצור זיקה סנטימנטלי. הציפייה מכל הוא מאוחר יותר, במהלך המפגש רויאל את אותו חיבור רגשי חזק כמו פיזיקה.

לאחר שעבר אהבה, נשים וגברים כאחד לדעת ולהכיר כי לא תמיד המשיכה הפיזית היא תנאי חיוני לאהבה אחרת. אין ספק, אהבה כמו תחושה סובייקטיבית, מרמז על פיתוי. בכל מקרה, מלבד גוף הרמוני, האדם הזה מי מפתה אחר דרך פורטל הנכנס, וזה חיבור רגשי ואינטלקטואלי אחד עם השני, זה צפוי לקבל חיבור דומה הקשר פנים אל פנים. מלבד הפיזית, אנשים רבים לתת חשיבות להיבטים אחרים המתעלים הפיזי. נשים וגברים יש רקורד רגשית, זה עשוי להשפיע הקריאה שנעשה בצד השני. אבל גם השפעות המקור תרבות, אנשי הפיתוח, החברה באילו ישובים. בדרך זו, בפורטלים באינטרנט המוקדש למצוא שותף, ראשית, הקשר הוא יוצר החל מ תחומי עניין משותף, המוסיקה, התיאטרון, קולנוע, תרבות, זוגיות חינוך משותף, משנית שטוחה היא המשיכה ממוקם על ידי העידן הפיזי. במקרה הזה אני חושב ש קבוצת בזן צודק במה בהוא אומר. מרגע בוחר להתחבר בכל אתר, שבו אכפת אנונימיות וסודיות, שבה רק לראות את התמונה אם השניים לאפשר, זה מציין כי האינטרס לתקשר אחד עם השני קוביסטית ואינם מחפשים רק הקשר גופניות פשוטות.

ומהו המשקל של גיל? של כל המצבים, משתמשים רבים לסוג זה של פורטלים, וכן מי לענות המחקר על רווק, יש בא לידי ביטוי הישנות של דגמים מסוימים מבחינת הגיל. הם נוטים למצוא אותם שיותר אבל כמו סקרן, גם מחפש גברים צעירה בכמה שנים. בעוד הם מחפשים אותם בדרך כלל הצעיר עדיין ישנו מיעוט מי שיעז ליצור קשר עם נשים מבוגרות. אין ספק, החברה של היום מעלה כת מוגזם פיזית ולא מגזימה העם יפה וצעירה. זה הופך פעמים רבות בעת חיפוש זוג, הגיל שמופיע בתור קריטריון הבחירה. בעיצומו של הכת הזאת של נעורים נצחיים כי החברה של היום הפך נשים אתה ממשיך לדרוש יותר בשטח פיזי. במישור הקליני האסתטי מקבלים בכל פעם זכר הלקוחות יותר אך עדיין להיות שדה המיועד להם נשים, הריב השלב של הזמן. הם ממשיכים מחפש מבוגר כי להמשיך להעריך את החוויה. אבל יותר ויותר, הם חוששים לפנות עם גברים צעירים, אשר חולקים תחומי עניין דומים. גברים מחפשים צעירים, הטירה רבים ההודאה אשר הן ילדותי ואישה בדורה לא מבין אותם. זה נכון כי הזמנים השתנו, גם חלק מהמשתמשים של פורטלי למצוא כמה הם המבטא את הצורך של הרחב לגיל שלהם זוגות פוטנציאליים. מעט, הם רוצים לפגוש נשים מבוגרות, הם מעזים להכיר גברים צעירים, בהם ההפרש הוא לא מורגש. הדרישות ב מתייחסת הפיזי ואת גיל שואפים להיות השותף שלך הן הציפיות זרים. אבל האהבה היא נושא, המשתמע מכך לפתח בפנים. האטרקציה לנושאים מסוימים כמו היופי היא מעדיפה רגעית. המצב של להיות נאה, צעיר של עצמו נכון טוב חומר לא קשה כל החיים שלה. במילים אחרות, אהבת אמת כרוך לרצות את האחר מה הוא ולא מה שיש לך, אם יופי, בני נוער, הצלחה או כוח.

Comments are closed.