דיכאון לאחר לידה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על דיכאון לאחר לידה

בעידן הזה, איפה ה תיעוש כמעט בכל התחומים של החיים, שם רוב הדברים יש משמעות כלכלית של, דיכאון הפך ג'וינט גרוע. ישנם אנשים רבים הסובלים מן המחלה המחרידה של הדיכאון בזמן הזה. ישנם הרבה סיבות שונות, אנשים מכל הסוגים אשר נאלצים ללכת אנשי מקצוע או מומחים בפסיכולוגיה וייעוץ שיסייעו עם דיכאון. אחד הסוגים של אנשים אשר הושפעו עם דיכאון הן נשים פשוט ללדת, הם הותקפו על ידי כביכול הדיכאון לאחר לידה. דיכאון היא אחת של שקעים רבים כי הם תוקפים אנשים מודרנית פעמים, נפוץ מאוד שיש אמהות תלד ללכת להיכן מומחה אליהם לקבלת סיוע עם הרוע הזה. כמו השם שלה שזה מעיד, שהדיכאון לאחר לידה הוא ייאוש אתה נותן להם אמהות מיד לאחר מסירתה, זהו, אחרי נולד בנו. דיכאון יכול להיות סיבות רבות האם הסובל ממנו.

הוא אני יכול דיכאון להתרחש לאחר לידה מכיוון שהילד נולד יש בעיות או לא. האם צפוי. זה גם אפשרי כי דיכאון אין סיבה מובן בקלות, אך נוכח כמו עצב זה נראה חסר בסיס. אכן, לעיתים קרובות בנשים עצמן הסובלים דיכאון לא יודע או משום שהם מרגישים עצובים, את חייו ואת הנסיבות שבהם הבן שלו נולד, עדיין מרגיש desdichadas. הכל יצא כמו שהם רצו גם כך הוא מרגיש בעצב עמוק. רוב הזמן שלאחר לידה סובלות דיכאון אמהות בשתיקה וללא רוב האנשים ששמת לב.

בהתחשב בנסיבות אותם בזה הוא היא האם אחרי הלידה, עם אחריות אותם והוא נראה להם להכניס היא, האם פעמים רבות מרגישים בחובה של לא להראות הוא עצוב או לא מרוצה עם לידת הבן שלו. . זה מסיבה זו כי אמהות רבות לחיות ב דיכאון שקט בלי אף אחד חשבון… ההשלכות של שדיכאון הוא בשידור חי לאחר לידה בשתיקה היא כי האדם שהוא גר זה לסבול על ידי הרבה יותר זמן אשר בדרך כלל יכולות להימשך הדיכאון שלאחר הלידה כאשר האם מקבלת סיוע מוסמך. זה כתוצאה חיים של דיכאון לאחר לידה שקטה מתווספת העובדה האם תסבול בשקט, שהיא אחת של הסבל קשה יותר להתמודד עם. האמת היא כי האמהות אשר סובלים מדיכאון לאחר לידה צריכה יודע שזה רע מאוד נפוץ. הוא אמר כי 1 ב 10 אמהות סובלים מדיכאון שלאחר לידה לאחר הבן שלה. אין זה אומר כי האנשים האלה הם באימהות רעות או לא רוצה את הילדים שלהם, זה אחד של השלכות רבות של הלידה יכול לתקוף מישהו. לכן, כי הסיוע של אדם מוסמך יכול לעזור הרבה עם אישה סובלת מדיכאון לאחר לידה, מאז עם האדם הזה היא יכולה להבין כי זה לא צריכה להרגיש אשמה אבל מעדיף זה משהו שקורה לה, אולי בלי סיבה לקרן ממחיר זה.

Comments are closed.