בלעדי Multivan

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על בלעדי Multivan

הרכב ייחודי זה תוכנן במיוחד עבור הטיולים התובעניים ביותר בעסק שלך. בעקבות השינויים, שבעה מושבים Multivan הפך משולש, אך הפך מוצק יותר, prezentabel'nee. עדיין אטום העדיפו לנסוע לבד, ולכן הם לא מוסחת מן נושאים גלובליים. במיוחד למטרה זו הינה מסופקת, זכוכית מחיצה להפריד את הנהג מן הנוסעים, העלאה שיכול להשתמש בידית-המשענת. מבחוץ המכונית לבחור אוניברסיטת פייס נשאר ננשך-אצילי ואלגנטי.

הפונקציה מרוצה בנועם למפעיל אחורי דלתות, מתן נוח ושימושי לגשת למספרה. דלתות לסגור באופן אוטומטי על ידי פשוט לחיצה על הלחצן ללוח הבקרה המרכזי של מושב הנהג. והנה שהפנים עבר שינוי משמעותי. מושבים מאובזר עם פונקציות של חימום, אוורור, עיסוי. סט שלם של כיסאות חשמליים התאמות מאפשרת לנוסעים לקחת את המיקום הנוח ביותר, ללא קשר גובה, גוף. מרחב מראש ? כמו מטוסים "עסקיות". ב מקומות בשפע למזוודות מגניב ביותר.

המשמעות של אדם אשר עובר במחשב זה, זה מרגיש נכון העיצוב משמש לחיתוך העור, אלקנטרה, שטיחים מיוחדים. עבור לא להיות משועמם בכניסה האחורית מספקת המכונית קולנוע עם 5.1 מערכת שמע עם מחליף DVD. פלזמה הפאנל מותקן במארז מיוצר בנפרד, ומאפשר לה מספיק בהרמוניה עם תצוגות נפוצות של הפנים. Multivan פולקסווגן היא המכונית המושלמת לאנשים שיודעים להעריך איכות, סגנון, נוחות, מצב, הדינמיקה של הנסיעה. בנוסף האפשרויות לעיל, והוא הופך המפוארת ביותר הדגמים שהוצגו בתחבורה מסחרי. מחלקת העסקים של מיניוואן מנהל רכש ניתן להשתמש ב- Vw מרכז ENG-לאנג על לנינסקי פרוספקט 123. העלות של המכונית היא עיסוי 3 870 000. שימו לב! המודל הזה סט שלם מוצג בעותק יחיד.

Comments are closed.