באדדה בכיס האחורי

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על באדדה בכיס האחורי

לפני כמה ימים הייתי בסוף למשהו. לא מאוחר מדי. למעשה, במציאות זה היה זמן, אך בקול כועס בכל מקרה אני גער, ואמר: "אתה בסוף! יהיו משימות לא נותר. אתה לא הולך להיות מאוחר אם היו יותר מסודר! זה היה מרגיש נורא, בעיקר כי הקול היה נכון חלקית. מי היה קול שאני צועק? הוא היה האויב שלי? החיה אשר חי בראשי.

עצמנו מפריע לכולם פעם, זה רק טבעי. אבל עבור חלק מאיתנו, זה יכול להיות רוגז רחמים. אין סיפוק כאשר החיה על הבמה! יש המכנים אותו שדון, מבקר פנימי אחר, אחרים ביקורת שלילית. אני קורא מערכת הבינלאומית שלה. לא משנה מה אתה קורא שלך, אתה יודע מי אני מתכוון. לא תמיד טבע.

היא העזה, זהו הרשעה והוא מהיר לקפוץ על שגיאות שתבצע, הפיכתן פשעים ההון. מערכת הבינלאומית מגזימה חסרונותינו, הוא הורס את ההערכה העצמית שלנו, שרידי האמון שלנו, מסיח לנו על-פי מה אנחנו לעשות ולא עושה אותנו אומללים. אני לא הבחירה לחיות עם יותר! אני מזמין אותך לעשות את אותו הדבר. יש כוח ניתן לאלף את החיה: El בודה הגב כיס. לחשוב על הרגע שהיה העד גער מוזר להיות בבני והרגשתי רע להם. אולי זה היה עובד של היותו מואשם על ידי מנהיג כועס הדברים"לדפוק" משהו הם ידעו לא היה באשמתו. האם ברצונך להיות מסוגל להעלות אותו עובד, אומר: "לא להשאיל תשומת הלב אליהם.? ראו מה שקרה ויודעים כי אתה עושה עבודה טובה! "זה רך הצד anti-played. זה האמפתיה וחמלה. מערכת הבינלאומית הוא מפחד ממנה כי היא חוששת שאתה יכול להציע את עצמך. זוהי מיומנות כדי ללמוד כיצד להחיל זה לצד האוהב, במכרז של התומכים את עצמנו לעצמנו. רבים מאיתנו, לי כלל, אינם נוהגים בו. הבוקר שהייתי בסוף, של גב' היה במלוא. אבל, עד שהוא יכול להרוס לי את היום, היה לי את ההזדמנות של הדגל שלהם החוצה על-ידי הסרת הבודהא שלי בחזרה כיס. זה הרגיש קצת כמו לוק סקייווקר לתת חרב האור נגד דארת ויידר. "לוקאס, שימוש בכוח!" עזבתי כי קול חזק של בודהא בכיס שלי בחזרה נגד ההאשמות של החיה. שאל, "מה היו הסיבות בהחלטות שעשית הבוקר?", "רוצה להפוך אותן אפשרויות אלה שוב?" לאחר מכן הזכיר לי שתי אמיתות אוניברסליות: "אתה עושה את הטוב ביותר שאתה יכול" ו- "כרוך התצפית של פעולות עצמו וצמיחה ללמוד מהם". תחת השפעה זו של אהבה הכוונה האמיתית של המבקשים הבנה, הצלחתי להשתיק את מערכת הבינלאומית, אובייקטיבי לנתח שלי "מתקדם" ולקבל חזון אישי יקר. תוך דקות ספורות, חש הקלה, להשתתף בחיים שוב, כדי להמשיך בשלווה עם שאר ימי. למרבה הצער, אנו לא לחסל את מערכת הבינלאומית במלואו. לענייננו, טבע הוא הכתובת בשבילך. אך אנו יכולים ללמוד לגשת כוח זה של פיצויים: החיפוש אחר אמפתיה? ידיד של אהבה יש בצד שלו ומסייעת לך למד אודות עצמו באופן בטוח ומאובטח. הבודהא בכיס האחורי הוא תמיד איתך כדי להרגיע את הנפש, מצטער שלך רע, ואת יזכיר לך צמיחה בחיים שלך. כפי שאנחנו מטפחים את הקשר שלך עם הבודהא בכיס, תוכלו לחוות יותר של הערכה עצמית, ביטחון ושלום. שהחיים קצרים מכדי לבזבז זמן ללא צורך לנזוף עצמנו עם חוש ביקורת עצמית לדבר! מלח ביום שלך ולשאת הבודהא בכיס האחורי שלו איתך. אתה לא יודע מתי אתה עשוי להזדקק אותו! ** אני לא להעליב מישהו באמצעות הכותרת של בודהה. יש לי את הכבוד הגדול ביותר של המסורת הבודהיסטית. במאמר זה, אני מתכוון לבודהה כייצוג מורה מואר מציע הדרכה לאלה שבחרו להקשיב. דירדרה האימון הוא מאיץ שעוזר להפיק תוצאות. באמצעות שיחות ועידה קבוע, דירדרה יוצר סביבה מובנים בהן תוכל לעבוד לקראת המטרות שלך. דרך ניתוח של התרגול, חילופי רעיונות והקשבה פעילה הם מאותגרים כדי לשפר את האיכות שלהם חיים באופן מיידי. מחפש נושא רמקול לפגישה הבאה שלך? למה לא: "כיצד ליצור משימה יוצאת דופן-חיים איזון", המבוסס על הספר הבא דירדרה תוכן בעוצמה: שבע מדרגות לחוות יותר שמחה בחיים שלך? איזון עבודה-חיים הוא תמיד multitud-tema נחמד! דירדרה Llame היום כדי לדון בפרטים של האירוע שלך: 207-439-4280.

Comments are closed.