את זהותנו האמיתית

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על את זהותנו האמיתית

אנחנו יצורים של אור ואנרגיה שהגוף הפיזי שלנו כתוב רק את החלק צפופה יותר, משהו כמו התחפושת שבהם אנו משתמשים כדי לשרוד בסביבה זו. זה חלק המטען, חלק זה עלינו ללמוד להשתמש גם. הגוף שלנו הוא חלק של המטען שיש לנו, אבל זה לא יכול להיות במרכז תשומת הלב שלנו לסוף לנו לזהות בשום אופן עם. זה טוב שאנחנו שומרים ברור לך להשאיר מאחור הזיהוי של NOSOTROSon זה. אנחנו מזהים מהי המשמעות של נוצרו ב בצלמו ובדמותו של היוצר ניקוי כולנו כבר יודעים. זה לא אומר את זה את הצורה האנושית. נכון? להגדיל את המודעות שלנו להבין כי הבורא אנחנו צוות עם כל מה שאתה צריך להביא לידי ביטוי את הטיול.

חמלה אינסופית של הבורא כמו משיכה מגנטית היא חלק טבעי של ההוויה שלנו פשוט הפריהיסטורי של הגדרת מומנט שלנו רואים את הכוח הזה הוא תמיד רץ כל אשר משכה את תשומת ליבנו מזין את התודעה שלנו היא כי אנו לשלב זה החיים שלנו, הרעיון שיש לנו של העולם, של העולם שלנו ואת עצמם מאיתנו התודעה והיא שמשתנה מהר ככל לנו להסיר את תשומת הלב לסביבה ולהפוך רעיון חדש עלינו. בזהירות, אתה מתבונן, מתבונן כל מה שאתה אומר, מה אתה חושב, זה מצב נכון. עכשיו, זה נכון כי שלך ואתה מאמין יצר אותו, לתת אותו בהנחה. עכשיו לשנות את הרעיון, לתקן את תשומת לבך (עם האבטחה של אותו שעשה את זה בעבר) שבהן ברצונך, אתה להרות את עצמך כפי שאתה רוצה לחיות. כעת אנחנו קצת יותר, אתה לא חושב על עצומה. לא פלא שאתה חושב שזה חלק יצירה מושלמת. כל מה שאנחנו חושבים, אנחנו מקבלים דרך החושים שלנו מסתיים להיות מחסום עצום לזרימה של היקום. זה כל מה מודיע לנו כאשר הרחוב, כאשר כל מה שמפריד אותנו התפרקה שתהיה לנו גישה למצפון אוניברסלית, כמו טבע, צייתן ומפואר.

הבחנה, מדריך שאתה לא מדווח בתקשורת של תקשורת, כותרות אקדמיות או היסטוריה. הוא מתבונן היטב את העולם הסובב אותנו, לומד להרגיש שאתה למרות מה אומר שהכל בסדר. וזה פיקודך רציפה. אף אחד עוד כוח לך, וגם לא יותר חכם אם אתם מזהים את זהותך האמיתית. אני מקווה ללמוד יותר על הטבע האמיתי שלנו באתר זה:.

Comments are closed.