אתה רוצה לדעת מהו הזמן הטוב ביותר בשביל לרזות

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על אתה רוצה לדעת מהו הזמן הטוב ביותר בשביל לרזות

מקובל כי הכוונות הטובות שלנו, כמו לירידה במשקל, זה יכול לחכות עוד קצת. הסוף וכל יש משהו יותר זמן-לעולם לא ייגמר מחר. מסיבה זו, אנו לתכנן, לתכנן מה אנחנו יכולים לעשות ושמח אותנו לחשוב על התוצאות. זה בסדר, לתכנן ולהניע אותנו הם המפתח להשגת המטרות שלנו. הבעיה מתחילה כאשר אנחנו חייבים לקבוע את תאריך להתחיל עם התוכנית שלנו לרדת במשקל. דהיינו, אין כמעט תמיד שלנו האוכל הטעים מסביב, חבל כדי לא לנצל המצב. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל. מסיבה זו דחיית ההחלטה שלנו של בגין.

? אתה מרגיש שזוהה / או? האמת היא כי אם אתה רוצה להתחיל דיאטה או פעילות גופנית לתוכנית, הזמן הטוב ביותר להתחיל הוא באותו הזמן נרגש מהרעיון. קרי, ישנן מספר סיבות שיובילו שהוא ירצה לעשות את זה, ואז הוא מתחיל לחשוב על איך לעשות את זה. הוא אז נרגשים עם התוצאות כי תהיה, קשורים ללא ספק הסיבות שהובילו אותו מאחל לו. באותו רגע, כאשר הוא מתרגש עם תוצאות אפשריות, כאשר הוא כבר תכנן כיצד לעשות זאת היא כי זה צריך להתחיל. במקרה הזה אני חושב ש אפריקה ישראל צודק במה בהוא אומר. אם הוא אינו מופעל באותו הזמן, מה גורם לך לחשוב שהוא צריך לעשות אז? חושב על זה, המנבא הטוב ביותר של התנהגות עתידית מעבר להתנהגות. אם היית דחתה שלוש פעמים את ההחלטה להתחיל, אתה חושב שזה סביר יותר, יתחיל מחר או לא לעשות את זה? התשובה הנכונה היא כי כנראה לדחות אותה, שכן יש שלושה מקרים של עיכוב בהיסטוריה שלה. אלא אם כן משהו יותר לשנות, זה ימשיך לעשות עד שתפסיק עניין.

למה זה קורה? כי מחר זה לפתח בתוך מספר שעות היום, זה הולך להיות באותו מצב עכשיו. הם להחליט שוב אם תאכל מהו מלפנים או לא לעשות כן, כמו ביום הקודם. אם פעם הוא החליט לעכב, במצב דומה, לבטח אותו שוב. כותב את המאמר הזה עם תקווה חלק זה לשנות ולהפוך אותו להתחיל עם תוכנית שלה של פעילות גופנית או את התזונה שלך כדי להגיע למשקל ונחליט זה שרוצים. שעכשיו אתה יודע כי בכל פעם שדחית את התזונה שלך, רחוקה יותר מ להפעיל אותו, אולי תרצה להפעיל בעת ובעונה אחת להשיג את מטרותיהם. אם ברצונך ללמוד עוד אודות הדרך היעילה של איבוד משקל אוסקר אלחנדרו קורדובה PD. אני רוצה את חוות דעתך על המאמר הזה כדי לשפר ולא יודעים איזה סוג של מידע רוצה. אנא, לך את זה, לתת לי הדעה. תודה.

Comments are closed.