"אני רואה, הנני מאשר דברים טובים, אבל אני עדיין הגרוע ביותר"

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על "אני רואה, הנני מאשר דברים טובים, אבל אני עדיין הגרוע ביותר"

גב' סופיה היה עובד שווה מה אני לא בכל בוקר, בעוד הוא ניצל הליכה נעימה של 20 דקות ביתו עד החברה, נזכר סרט מאוד מעניין אשר ראתה יום אחד לפני וזה היה על מתי הנוצרים איבדה ירושלים המוסלמים בשנת 1187. עם זאת, לא היה הקשר היסטורי אשר משכה תשומת לב, אבל מוסר וערכים של התנהגות, לפחות בתיאוריה, זה היה צפוי של ג'נטלמן. בסצינה שבה גבר צעיר קיבל תואר אבירות, לאחד ההתחייבויות של שבועה שלו היה תמיד לומר את האמת, גם אם כי לגרום מוות. באותו רגע היא חשבה על הסביבה העסקית, הכירו שעמום פתאומית. אל תוך זמן קצר מאוד כי היא הייתה תמיכה הלקוח שלו באחד הפרוייקטים שלהם, שוב עדים ישנים קומיקס disempowered האמת כי נשבע מכירות ההנהלה, בפנים המלאכי, אשר עלול להטעות הקדושים שלו, להיות ביטוי האמת הטהורה ביותר.

מה שאתה זה הרבה displeased אותה, אבל היא לא הצליחה למנוע מה דיבר נציג את הלקוח מבלי לגרום נזק הפרוייקט והמוניטין של החברה. "Meliora וידאו, proboque, מידרדר sequor" (*) חשבתי אשר נמלטו באנחה. היכן נמצאים אתיקה וערכים מוסריים? לעשות רבים מאיתנו בשלב כלשהו בחייהם או קריירה שמצאנו למצבים דומים, לפעמים מבלי לשים לב כי זה כבר נראה כל כך נפוץ שלנו? מי מעולם לא שמעתי ביטויים של הלקוח לא תצטרך לדעת על זה, להחליף כמה מספרים או בכל דרך רק כדי לפעול ושלח אותו גם. לאחר מכן, אם מישהו טוען, נוכל לחזור ולתקן אותה? בטוח יש אנשי מקצוע ושחברות לבסס שלהם פעולות והחלטות המוסר, אבל יש גם אנשים רק משמש מילה זו סובסידיה למשחק שיווק כדי להונות ולמסור תמונה שונה OJ כי הם באמת. לא משנה היכן היינו, אנחנו תמיד בקשר עם אנשים וחברות מ סוגי וגם אותם מנסה לנו השפעה המעוניינים לקבל את מאמיניו נוספים עבור הרעיונות והעקרונות שלו. לחץ כאן אפריקה ישראל ומצא עוד .

אין דרך להימנע ממגע כזה, אבל כולם הוא חופשי להחליט אילו עקרונות, השפעות יקבל. עם זאת, השופט גמיש של המצפון שלו, אין אפשרות להתווכח המוסריות לא היה מתאים במצב, או שאנחנו נושאים בדרך, כי מישהו אמר לנו לעשות זאת. עלינו מוטלת האחריות שלנו לפעולתך ותוצאותיה. מה אנחנו הולכים לבחור? -(*) "אני רואה ולאשר של דברים טובים, אבל עדיין הגרוע ביותר" – אובידיוס (מטמורפוזות, השביעי, 20).

Comments are closed.