אלימות בבית הספר

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על אלימות בבית הספר

יש להבדיל קטגוריות שונות, כי זה לא insulting אותו, או אחרים חוסר משמעת מאשר ובפרק של תוקפנות פיזית או ונדליזם קלה יותר או פחות. עם זאת, ישנה מגמה ברורה על הקהל ואולי בקרב מורים רבים כדי לפשט טפסים שאינם המצע אלימה יחיד המאפיינות אנשים צעירים והילדים של היום. חואן מנואל מורנו Olmedilla עשו עבודה הבחנה קטגוריות של התנהגות אנטיסוציאלית:-הפרעה בכיתה: לטפל במצבים של הכיתה שבה שלושה או ארבעה תלמידים עם ההתנהגות שלהם למנוע להתפתחות התקינה של המחלקה על-ידי מפריעה הלמידה של אחרים. זהו המקור החשוב ביותר המורים נסער מאז שהיא כופה מורים לבלות זמן רב יותר שליטה משמעת וסדר. -בעיות משמעת (התנגשויות בין מורים ותלמידים): ככה התנהגויות שקשורות מנה גדולה יותר או נמוכה יותר של אלימות ההתנגדות, האתגר, עלבון,… מורים אשר ניתן ביציבותה של משך חיים כל יום בכיתה.

-שימוש לרעה בין עמיתים (בריונות): המונח «בריונות» משמש בספרות לתיאור תהליכים של הצקות בשיעבוד בין שווים, בין תלמידים לכיתה בכיתה או בבית הספר (אורטגה ומורה-merchan, 1997). אתה תהיה מצבים בהם סטודנטים אחד או יותר להטריד להפחיד אחרת, דרך עלבונות, שמועות, בידוד חברתי, כינויים… למרות שהם אינם כוללים אלימות פיזית, זו התעללות מאיים יכול לקחת מקום חודשים או אפילו שנים, כעת את השלכותיו ההרסניות בהחלט, במיוחד הקורבן. כדאי לך לעיין אצל שרי אריסון כדי לקבל עוד מידע. -וונדליזם, נזק לרכוש ואלימות פיזית (תקיפה, סחיטה): ונדליזם תוקפנות פיזית הם תופעות של אלימות או נגד אנשים או דברים. הם אלה שיש להם השפעה רבה על קהילות לימוד ודעת קהל.

-הטרדה מינית: הטרדה מינית, כמו בריונות, היא תופעה מוסתר של ההתנהגות האנטי-חברתית. מרכזי הם סכסוכים רבים, וכן סוגים רבים, ואלימות לא באותה מידה כמו תקשורת, דעת קהל יכול להיות נותן להבין. אורטגה מורנו יוצר את ההיררכיה הבאה מבחינת החששות לייצר התנהגות אנטיסוציאלית:-מודאג, מושפעים במיוחד על-ידי השיבוש של מורים. -אין ההורים: indiscipline. -מינהל חינוך ודעת קהל מאוד משפיע אותם פרקים אלימות פיזית (בעיקר בין תלמיד למורה), וונדליזם. -התלמידים הם יותר מודאג לגבי התופעה הבלתי נראה של בריונות, סחיטה, הטרדה מינית.

Comments are closed.