איפה להתחיל כוונון אוטומטי?

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על איפה להתחיל כוונון אוטומטי?

כוונון אוטומטי, עדיף להתחיל עם הדודג'רס אז, להכניס פגושים חדשים, סילס. ישנם חברות רבות טוב המתמחה izgotavlenii למכוניתך. דוג'ר מותגים של דגמי מכוניות מסוימים. כאן הם הטובים ביותר: 1. פרו ספורט (לרוב משמש ברוסיה) 2.

GTR Flossman (מהדורות ב בעיקר הגוף לווייתנים) 3. מפעל Yashio (הנפוץ ביותר) 4. DoLuck (מייצר לא רק ערכות הגוף, אלא גם חלקים ביצועים גבוהים באופן כללי) אינם כל החברות, אבל מוצלח ביותר, ispolzuemaja החברה (בהפקת לא רק ערכות הגוף, חלקי חילוף, אבל באופן כללי) הוא ספורט פרו. אז עדיף לבחור כיוון של חברה זו, יש להם מבחר גדול, כמו משתמט עם מידה גדולה של האווירודינמיקה, פחות אירודינאמיים. ערכות הגוף ישנם כמעט כל רכב גורם ומודלים. אז אתה צריך להשלים כל אפקט מסוגנן.

חברות ייצור תקליטורים לא פחות, זה המוצלחות ביותר: 5Zigen, ADR, BBS, Enkei, קניג, הארט מירוץ, OZracing, וולק, RO_JA. מבחר של הכוננים במחשב, עניין של טעם. אבל הנה החברה, אשר דיסקים ללא כל בעיות, אתה יכול לקנות או סדר ברוסיה: RO_JA, עוז, מירוץ הארט. עדיף לשים כוננים החל מ- 19 רדיוס, אמנם צריך לקנות צמיגים חדשים בפרופיל נמוך, הם בהחלט יקר יותר נורמלי, אבל התיקון שלו לטובה יכולת ניהול שהם יעשו. הבא הוא שווה התקנת ספוילר, כי רבים ערכות הגוף הוא בהחלט לא נראה ללא ספוילרים. ספוילר עזרה לשפר באופן משמעותי את ה אווירודינמיקה של המכונית (כלומר ספורט אמיתי ספוילר). באפשרותך לשנות באופן אופציונלי את המערכת האופטית, מכוניות עם יותר מסוגנן. באותו אופן, שבאפשרותך להגדיל את התצוגה או כוח או drivability של הרכב. כדי להגדיל את הכוח זה ניתן לשים טורבינה, וכן להחליף בוכנות על המצית (מזויף) וחזק, כדי להחליף את אחרים יותר מוגבר, ולהחליף את טבעות הבוכנה, לשנות בלוק גליל אטם הראשי (מסויימות), לשים סתמים משופרת, פליטה רסיברים, מדחס של רכבת דלק נוסף, מרססים, משאבת toplivnj, כל המסננים, גלגלות וכו… באפשרותך להפחית את המתלים, לעשות kojlojvery אז, מתכווננת, ולהגדיר לגובה מסוים. רצוי לשפר מערכת בלימה, לשים את דיסקי בלימה הם vinteliruemye בקוטר גדול יותר, עם מחורר, חריצים, calipers משופרת. המתלה שתשים תמוכות חדש. להחליף מערכת הפליטה כוח מוגבר, גם יש צורך לשים של פליטה בקוטר גדול יותר, אגזוזים ללא חרירי, כך המכונית היה צליל מאיים.

Comments are closed.