איך לפתוח סוכנות החתונה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על איך לפתוח סוכנות החתונה

הכנס את הדמיון. משרד נחמד ונעים מלא בריח של קפה טרי. מסתובבים בזוגות האהוב עליך תמונה על השולחן – מגזינים החתונה חפצים רומנטית ונעימה. שיחת טלפון – ולפני שאתה הוא הזוג המאושר החדש. הם חולקים איתך את התשוקות שלך והספקות, לבקש עצות, מחכים בנשימה עצורה, כאשר אתה okunesh אותם אל תוך עולם לא ידוע חדשים. מבחינתם, אתה אגדה מדהימה אשר שרביט הקסם לטאטא להפוך את חלומותיהם של החתונה למציאות. אתה demonstriruesh אותם בעבודתם: תמונות וקטעי וידאו רבים, בליווי סיפורים כיף … אתה בוטח.

זה מתחיל עם תקופה מרתקת של אימון. מאוחר יותר פעם שאתה רואה אותם שוב. זה כמו מלכה, לבושה בשמלה לבנה. הוא בחליפה מגוהצת למשעי. הם לצחוק ולחייך. הם שמחים! זה אומר שעשית משהו מיוחד.

רגשות אלה אינם ניתנים להעברה. זה עולם של העסק שלך. אני לא אני יודע עסקי מתאים יותר לנשים. ועכשיו, אם אתם מחפשים סיבה האהוב עליך כי רוצה להקדיש את זמני ומרצי, אני מציע לך להישאר עוד באתר שלי להעיף מבט מקרוב אל סעיף. תקשורת קבועה עם ידידותי אופקים אנשים מאושרים שמחים מאוד ונותן אנרגיה חיובית חזקה. רבים הכלות שלי לקראת החתונה כל כך רגיל לבוא למשרד שלי, כי ממשיכים לרוץ בקביעות מדי אחרי כוס תה. סיפורים חלקו של חיי המשפחה שלהם, מעוניינים פרויקטים שלי להמשיך לקרוא בבלוג שלי. וכמובן, מומלץ, להמליץ, והמליץ ??שוב. עליך להתיידד עם חברים אחרים של תעשיית החתונה: מסעדנים, צלמים, פרחים, אמנים … אנשים גדולים זה הם מאוהבת במקצוע שלי. כדי לעבוד עם אנשים כאלה – הוא בועט! במהלך שהותו בבית עסקי החתונה, קניתי אינספור חברים, עמיתים, תלמידים, קוראים, מעריצים ואוהדים נאמנים. כמובן, ישנם מבקרים. אבל אם אתם מבקרים – זה אומר שאכפת לך ואת באמת משהו שאתה. אני לא מתחרט לשנייה על הבחירה שלך!

Comments are closed.