איך לבחור מכונית רצפת מחצלות?

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על איך לבחור מכונית רצפת מחצלות?

לעיתים קרובות יותר ויותר בתקופת הסתיו-חורף לך החל להבחין כי העפר והמים עם שטיחים שלך הפך seep ריפוד סלון של הרכב האהוב שלך. אם כך, אז זה הזמן לרכוש חדש שטיחוני רכב. במבט ראשון זה אולי נראה כל-כך בחירת משהו ומה לא, אבל זה לא נכון. המכונית מחצלות להכנס למכונית או לתא המטען. על מנת להגן על מלא המכונית שלך מפני אבק ולכלוך, עדיף לקנות, אלה ואחרים.

שטיחוני רצפה שטיחוני רכב עבור סלון הינם כלליים ומקוריים, קרי הופק עבור דגם רכב ספציפי. יוניברסל מחצלות מגומי כבד, הם בדרך כלל יש צד. כדי להתאים מודלים שונים קיימים קו החיתוך, אבל אפילו אם כראוי ובזהירות תחתוך אותם, הם לא אשקר בצורה מושלמת. לעניות דעתי רב של צפת יכול לקבוע . בנוסף, אלה מחצלות יש אורך חיים קצר יחסית. היתרון היחיד של מחצלות אוניברסלי הוא הגיוני מאוד והזמינות שלהם. מחצלות המקורי ניתן גומי ומוצרי טקסטיל.

שטיחים מקוריים גומי עשוי מחומר איכותי, אבל, לעתים קרובות יותר מאשר לא, יש להם בצד נמוך (כ-1 ס מ), העלות של העלות הגבוהה שלהם היא אוניברסלית. למרות הגובה של הלוחות מיוחד. לא משנה, הקריטריון הוא סובייקטיבי. העובדה של העניין היא עמוקה מחצלות לעיתים קרובות מצטברת כמות גדולה של מים, כי יכול להיות שקוע המכנס של המכנסיים ולהשאיר כתמים מלח לבנים. עוד תוספת נחמדה היא כי אם המכונית שלך מספק קובץ מצורף יליד שטיחים, גומי-אלה המקומות החיוב יהיה. טקסטיל (ערימה) מחצלות המקורי יש ציפוי גומי בצד ההפוך. היתרון העיקרי שלהם הוא קיבולת להחזיק לחות גבוהה, יש המראה האסתטי, נשלף בקלות, לא יקר. הפושעים הם זמן להתייבש. שטיחים טקסטיל (ערימה) חייב להיות Rubberised, אחרת עלול לחלחל לחות, משרים את השטיח של המכונית. זה עלול לגרום קורוזיה מוקדמת של הגוף. איכות ערימת שטיחים עם בסיס גומי, בתורו, מסוגלים לספוג עד שני ליטר מים כדי להיפטר היכן ניתן להשתמש מברשות פשוטה (משיכת וניקוי פד) או ניקוי של כלי רכב. מחצלות המטען השטיחונים בתא המטען הם פלסטיק וגומי. שטיחוני פלסטיק בתא המטען נעשים תחת רכב ספציפי מודל, עשויים מחומר חזק, יש לוח גבוה (כ 5 ס מ), נועדו להגן על השטיחים המטען מפני לכלוך ומים. שטיחוני פלסטיק רבים הניתנים גומי ציפוי על המרכז של השטיח, הסב הזזה של העומס. שטיחוני גומי בתא המטען הם בדרך כלל אוניברסליים, עם קו חיתוך מיוחד, תודות שבו שהעוף כמעט כל המכונית. טבלות מנגנון במודלים אלה, ואם יש, אז הגובה שלהם הוא קטן מאוד. החיסרון הוא הגמישות גבוהה של המזרון: מבין מן המשטח המטען, לא prosypav פסולת הוא כמעט בלתי אפשרי.

Comments are closed.