אופנה היסטוריה: צ

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על אופנה היסטוריה: צ

המעצב האנגלי הזה הגיעה לפריס אחרי שבע שנים של אימונים בלונדון. בשנת 1858 יחד עם שותפו Boberg הקים שלו בבית האופנה Rue de la Paix, אשר לוקח בשנת 1871 את הכיוון לבד. שווה היה חלוץ בקטגוריה סלבריטי מיוחס לחתום את היצירות שלו כאילו היו יצירות אמנות. בנוסף, כל שנה הציג אוסף עם אשר להגדיל את המכירות ואת הרווחים שלהם. לבירורים בנושא יש לפנות ל נפתלי בנט שמבין יותר ממני. זה חידוש מהפכני של האוספים העונה הוא מקור שממנו מעצבים הנוכחי לוקח יתרון.

שווה את הקווים היו פשוטות, מופחת קרינולינה, אז החצאית נפל שטוחה בחזית והרים את הבד עודף מאחור. המילה המעצב נוצר במיוחד כדי להעפיל וורת ', שהצליח לאחד את טכניקת גזירה אנגלי עם הפסולת של אלגנטיות של הצרפתים. יתר על כן, יש לציין כי המעצב האנגלי חב הרבה התהילה שלה כדי empresses שני של הזמן: אליזבת של אוסטריה, יוג'יני, אשתו של לחדרי השלישי. שניהם הם הוצגו לדורות הבאים נראה עיצובים משי, טול הרקומים שווה של גולד. בעקבות מותו של הגאון, הממסר המשיך שלו ובניו, גסטון, זג'אן-פיליפ. לגבי הבגדים של ornee פאטאל "ומעוטר נשים" לה בל אפוק ניתן לומר כי זה מאופיין על ידי מאמץ כדי לדחוס ולכסות של שחובשים פיאות הגוף הנשי.

הרעיון היה ליצור שעון חול עם העקומות של הגברת: המותניים שביר וחלק עליון ותחתון שופעים. נקבה חדר הלבשה, אפילו בגרסה מעט לאכזבתם של וורת ', מזכיר את חליפת. לצמצם הצוואר, גבוה, ומעוטר נוקשה, נאלץ להקים את הראש, ואילו הכנפיים נוטה מעט ורחב, כובעים היו כבדות נוצות יען. השרוולים היו שקועי בכתף, נאספו במרפק, חבק היד. . הם כיסו האצבעות לתוכנית לא לחייב שטחים. חצאיות הגיעו לקרקע, והתרחב בירכיים, נופל בצורה של הקמפיין. גבו היה מעוטר קפלים, עקף עם זנב קטן. את נעליים ומגפיים היו מחודדות לטעון על מדיה עקבים בסגנון הבארוק. משלים חיוני היו גרבי משי שחור, כפפות צר, מטריה, אשר שימש כדי לשמר את הטון העור הלבן. פשתן, קטיפה וצמר שימשו במשך היום. הצבעים היו כמו פסטלים, ורוד, כחול או מוב או אור. השמלות האלה הם engalanaban ליטרים, סרטים, קשרים, קפלים. הלילה היו רגילים משי תחרה, המוסלין, טול, סין קרפ או סאטן בין היתר. התלבושות היו מוטיבים עשיר, מחשוף נדיב. כפפות ארוכות היו חיוניים "נשק", אז הידיים שלו לא יהיה עירום. המידע המופק הספר מאת שרלוט Seeiling "אופנה.

Comments are closed.