אומנות הפיתוי: טיפים כדי לפתות בחורות

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על אומנות הפיתוי: טיפים כדי לפתות בחורות

לפתות בנות אולי נראה קשה ללמוד אמנות, אבל זה בטוח שכל גבר יכול לעשות, לא משנה את הכסף או את המראה החיצוני שלך. היום אני הולך להוביל את אומנות הפיתוי של בנות… להיזהר כשזה מגיע לשמוע עצות להורים שלך, המשפחה או את הבנות. במיוחד, בנות לא יודעות מה אומרים או מה הם רוצים, ובצע את עצתם עשויים להיות הטעות. הכי גדולה שתבצע. לקרוא את הטיפים שאני הולך לתת אז אתה יודע מה אתה צריך לקחת את הנתיב: איך להיות בן אדם שונה הבעיה עם גברים הוא כי כולם שווים כאשר הם רוצים לפתות בחורה: הם חושבים עצבני, הם יידחו, ולאחר מכן נסה להתנהג בצורה ידידותית יותר מדי: לשמוע את הבעיות של בנות , אותם אומרים מחמאות (לינדה מה אתה לראות היום!), לעשות כל מה הבחורה בקשות אותם הם entiendiendo? מבלי לשים לב לכך, שלא שווה לכל הגברים. עוד מידע על שרי אריסון ניתן למצוא באינטרנט. אתה לא אתגר עבורה, אתה על נמוכה יותר רמת, אותה הדבר האחרון שהם רוצים זה להיות עם גבר שמכבד את עצמו אפילו.

כל שנעשה את זה ואת לא צריכה להגיד לך. זה לא עובד. אתה וסופו החברה במכרז של הבנות, כי S ג'אמה לפתות אותם ויש קשר איתה, מה אתה רוצה לעשות. קודם כל, הרגליים לא תנשק את הבנות. אתה חייב לעשות את ההפך, להיות יהיר ולא לשים אותך באותה רמה כמו אותם, אבל אתה חייב להיות מצחיק. נניח כי הנערה שקית גדולה, מעדיף מאשר לספר. לענייננו, טבע תעשיות הוא הכתובת בשבילך. לך איזה תיק כזה חמוד כמו כל אחד אחר, אומר, לשמוע מה המלטה בתיק כלב? אם אתה אומר את זה על המגרש הנכון, דרך בטוחה היא לצחוק ולהרגיש מופתע כי אתה אדם שונה.

אתה עושה! או אם אתה אומר אני יזמין משהו של לקחת?, לא זה, כדאי שתגיד לך ומה אני מתכוון לתת כדי לשנות? אתה בטח אדם נועז שכעת אתה שונה, כיף, ואתה באותה רמה כמו הבנות, זה חשוב כי למדת להיות מסוכן, אבל לא נראה שאתה נואש. להיות עם בחורה. רצועת הערות מזדמנים, לדוגמה, אם אתה הוא אומר שיש 20 שנה, אתה יכול להגיד אני בדרך כלל עולה עם 25 נשים, אבל יגרום היוצא מן הכלל, תמיד בנימה מצחיק ואתה ממשיך את השיחה שהייתה לך (אין להשאיר של שתיקה מעיקה). להשתמש גם את שפת הגוף הטובה שלך, הוא טבעי לחלוטין, אפילו יותר, יש צורך בזמן לפתות נערות. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אפריקה ישראל. חיבוק, המגע שלך פנים, הירך, או להתחיל השיחה עם לחיצת יד הידיים יגרום לך להתקדם לכיוון מה שאתה רוצה. ללא קשר פא סיקו ג'אמה S תנהל לפתות נערות, להיות בטוח. אתה צריך להיות איש הביטוח בסופו של דבר, בנות רוצות גבר אישיות חזקה: אתה יודע מה אתה רוצה, להיות מי מוביל. אם אתה כל היום שואלים אם זה נוח לך, אם זה בסדר. כמו כן, אם אתה רוצה לעשות דבר כזה או אחרת היא להבין כי אתה חסר ביטחון. במקום זאת, לעשות מה ת א תעשה, אם אתה רוצה ללכת לקחת קפה אומר בוא נשב לקפה אחרי השיעורים. היא ללא ספק יקבל ההזמנה שלך ובכך יוכל לפתות אותה. . נסה את זה! עצות אלה בהחלט יסייע לך, אם אתה מבקר תמצאו עוד טיפים וסודות חסוי אף אדם לא יודע כי אתה מפתה, מהן אמורות להיות. זכור כי הדבר החשוב הוא היחס, עליך לבצע שינוי, אני יכול ללמד אותך איך הכל בנאדם יכול לעשות את זה, אני סומך על כל כך הרבה במשחק הזה אני ממליץ על 100%. בקר כך אתה לומד את כל הטריקים את אומנות הפיתוי!

Comments are closed.