אבטחה עם חומת אש

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על אבטחה עם חומת אש

כמעט כולם אשר עוסק במחשב, הוא פשוט על-ידי גלישה באינטרנט או לשחק עם חברים, יש אי-פעם על-ידי חומת אש שייך. אבל מה באמת מאחורי אותו, כיצד הופך חומת האש לאבטח את המחשב? כדי לפתור בעיה זו עליך להיות לאחר שרוב האנשים של החיבור למחשבים אחרים, לדוגמה דרך האינטרנט, זכור, עובדת אי פעם. Click אינטל to learn more. זה לא פשוט קו, פעמים נפתח בעת הצורך, אם לא עושה כלום. די להיפך! כמעט תמיד יש תעבורת תוססת עם חילופי הנתונים בחיבור רשת. המחשב עושה זאת לדוגמה באופן קבוע אם עדיין הכל הוא או אם משהו השתנה פניות סביבה.

כמו כן, הוא מגיב לבקשות ממקום. שאלות אלה בדיוק הבעיה. אולי יש או אחרים שמעת היציאה המונח. חיבור רשת יש נקודות חיבור שונות רבות. אלה נקודות לוגיים רק נקרא יציאות. הם ממוספרים, כל יציאה מיועד עבור נתונים אחרים.

אז להיות בקשות בעת גלישה באינטרנט באמצעות יציאה 80 לדוגמה. יציאות בו מגיב על-ידי המחשב, מגיב חשופה לכן בכל מערכת הפעלה. ברצונך לבטל בקשות אלה כך יהיה עליך לתכנת או מערכת ההפעלה (במקרים גיאוגרפיות המעשיות) או להפעיל מערכת אחרת רק בין. מערכת כזאת היא חומת אש. באפשרותך לחסום בין בקשות נוספות על היציאות שבהן שהיא מחשיבה לא בטוחים. באפשרותך לייצג את בדיקות האבטחה של המחשב האישי שלך עם מבחן חומת אש, אשר בודקת את היציאות בודדים אם הן פתוחות, איום.

Comments are closed.